Koonieccc... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

16.05.2012

Koonieccc...

Już Ci nie powiem, że Ci wybaczę.
dzięki czasowi w nocy nie płaczę.
teraz na wszystko kolej jest Twoja.
już się skończyła miłośći moja!
więc na co czekasz?
kiedyś kochałeś, teraz narzekasz?
wiesz ile to wszystko mogło oznaczać?!
bo Cię kochałam
z tobą być chciałam.
ty wszystko spieprzyłeś,
ale dobrze zrobiłeś.
już nie myślę WCALE o tobie,
teraz wystarczam sama sobie.
Lubisz to?
konto usunięte
:) dokladnie ;)
16 Mayo 2012