Kocham.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

30.12.2008

Kocham..

Jeśli pokochasz mnie taką jaką jestem, Jeśli sprawisz, że będę czuła się przy Tobie bezpiecznie, Będę Twoja. spraw tak aby przez chwilę to była : ' moja scena z Kopciuszka .
Lubisz to?
konto usunięte
;) :D ;]
10 Octubre 2009
:zakochany::zakochany:
7 Marzo 2009