10.01.2009
KOCHAM CIĘ...
Za każdą spędzona ze mna chwilę, za to czym mnie dażyłeś i za to co mi zrobiłeś KOCHAM CIĘ. Za Twe włosy puszyste jak śnieg oraz za usta,na których zawsze królował uśmiech KOCHAM CIĘ .Za Twoje ramiona, które zawsze mnie ochranialy, gdy zmęczona wśród ludzi chodziłam.
Lubisz to?
