KOCHAM CIĘ... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.01.2009

KOCHAM CIĘ...

Za każdą spędzona ze mna chwilę, za to czym mnie dażyłeś i za to co mi zrobiłeś KOCHAM CIĘ. Za Twe włosy puszyste jak śnieg oraz za usta,na których zawsze królował uśmiech KOCHAM CIĘ .Za Twoje ramiona, które zawsze mnie ochranialy, gdy zmęczona wśród ludzi chodziłam.

Lubisz to?
konto usunięte
:D ...samotne serduszka ;D
10 Octubre 2009
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
Za Twe włosy puszyste jak śnieg oraz za usta...:calusek:
10 Enero 2009