Ja to mam... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

11.12.2008

Ja to mam...

Ja to mam szczęście u dziewczyn.:( Zawsze jest to samo. Nie ważne ile bym się starał zawsze na końcu jest tekst: "Zostańmy przyjaciółmi".:( Mimo, że jestem sobą, nie zdażyło mi się żadnej dziewczyny źle potraktować. Może ktoś jakąś radę? Może akurat z jakiejś skorzystam.:) Pozdrawiam
Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
13 Diciembre 2008
konto usunięte
Otatnio też tak powiedziałam do jednego, po prostu stwierdziałam ze nie bedziemy pasować, to jest lepsze niż ciągniecie tego na siłe :)
12 Diciembre 2008
konto usunięte
mysle ze raczej powinienes zabrac ja na jakis dlugi romantyczny spacer i sprobowac ja poznac i dapozc jej poznac siebie...moze za szybko starasz sie ja poderwac.. najpierw ja poznaj a pozniej sam zobaczysz czy warto probowac.. ;) powodzenia ;)
12 Diciembre 2008