11.12.2008
Ja to mam...
Ja to mam szczęście u dziewczyn.:( Zawsze jest to samo. Nie ważne ile bym się starał zawsze na końcu jest tekst: "Zostańmy przyjaciółmi".:( Mimo, że jestem sobą, nie zdażyło mi się żadnej dziewczyny źle potraktować. Może ktoś jakąś radę? Może akurat z jakiejś skorzystam.:) Pozdrawiam
Lubisz to?