Hej Wszystkim ;) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.05.2012

Hej Wszystkim ;)

Hej Wszystkim : * .!

Jestem Tu Nowa i Postaram Się Być Aktywna 

Na Poczatek Kilka słów o Mnie :

..Mam na imie Daria mam 17 lat i jestem z Rybnika..


Jaka jestem...
Codziennie inna...
Zmienna jak pogoda,lecz ciągle niewinna
zawsze szczęśliwa,miła uczciwa...
Jaka jestem...
Dla kazdego inna

Zawsze taka sama

Dla jednych wyjątkowa dla innych zwykła.. 





Szanuje ludzi którzy mnie szanuja ;] i tych co na to zapracowali ;]


Przyjaciele Są Dla Mnie Najważniejsi

<3
Lubisz to?
hej śliczna :)
2 Junio 2012
konto usunięte
I dziękuję za dodanie do czarnej listy ;) Miło z Twojej strony ;) Tylko nie rozumiem dlaczego.? hmm ;>
29 Mayo 2012
konto usunięte
Rozumiem. :] Jeżeli denerwują cię wierszyki to nie czytaj :x
29 Mayo 2012