29.05.2012
Hej Wszystkim ;)
Hej Wszystkim : * .!
Jestem Tu Nowa i Postaram Się Być Aktywna
Na Poczatek Kilka słów o Mnie :
..Mam na imie Daria mam 17 lat i jestem z Rybnika..
Jaka jestem...
..Mam na imie Daria mam 17 lat i jestem z Rybnika..
Jaka jestem...

Codziennie inna...
Zmienna jak pogoda,lecz ciągle niewinna
zawsze szczęśliwa,miła uczciwa...
Jaka jestem...
Dla kazdego inna
Zawsze taka sama
Dla jednych wyjątkowa dla innych zwykła..

Szanuje ludzi którzy mnie szanuja ;] i tych co na to zapracowali ;]
Przyjaciele Są Dla Mnie Najważniejsi
<3

Zmienna jak pogoda,lecz ciągle niewinna
zawsze szczęśliwa,miła uczciwa...
Jaka jestem...

Dla kazdego inna
Zawsze taka sama
Dla jednych wyjątkowa dla innych zwykła..

Szanuje ludzi którzy mnie szanuja ;] i tych co na to zapracowali ;]
Przyjaciele Są Dla Mnie Najważniejsi
<3

Lubisz to?