Forum - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

22.12.2008

Forum

 

Witajcie,

 

Powinniśmy świątecznie bardziej rozruszać forum. Są już dwa wątki. Jakieś następne pomysły?

Lubisz to?
konto usunięte
jesteśmy marionetkami naszej nieświadomości.
23 Diciembre 2008
Bo My JeSteśMy młOdZi I SzAlEnI:*:*&:*:*...od 15 do 25 latek.{!!}
23 Diciembre 2008
konto usunięte
mój pomysł: nie robić syfu na forum z ogłoszeniami :zonk:
23 Diciembre 2008