Eh... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

25.06.2012

Eh...

Dlaczego chłopak nie chce zrozumieć, że ktoś go kocha, że jest dla kogoś tak ważny.. Z jednej strony jest super między nami, a z drugiej wmawia sobie rzeczy, które nie mają miejsca.. Ehh.. To wszystko jest takie dziwne.. Naprawdę mi na nim zależy..
Lubisz to?
konto usunięte
Nie wiem jak to jest ze zdradami...to znaczy kto więcej-kobiety czy mężczyźni ale wiem że wina leży po obu stronach :)
26 Junio 2012
u mnie jest podobnie. za kazdym razem kiedy mowie chlopakowi ze go kocham patrzy na mnie z niedowierzaniem i odpowiada ,,oby to było prawda". tyle ze on ma powody by watpic w milosc kobiety
26 Junio 2012
konto usunięte
Weź nim potrząśnij porządnie i wbij mu do jego głowy jak go bardzo kochasz a potem pocałuj!!!:) Reszte samo się zrobi :D Powodzenia :)
25 Junio 2012