Ech...=( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.10.2008

Ech...=(

...Dlaczego czasem tak jest, że osoby które kuchamy nas nie koachają??

 

Jest to dla mnie bardzo smutny temat, bo właśnie przeżywam coś

 

takiego....Może ktoś mi odpowie na to pytanie...?

 

Czekam na odpowiedzi w komentach...Buziaki =***...

Lubisz to?
:zakochany::zakochany:
6 Marzo 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
31 Octubre 2008