Dlaczego ona tak rani ? ? ? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Miłość jest kluczem który otwiera bramy szczęścia
Miłość jest jak polny kwiat - często znajduje się ją w zupełnie nieoczekiwanym miejscu.
Miłość jest ulotna ... nie pozwól by się zmarnowała...
Miłość jest jak rozmowa telefoniczna. Długo czekasz na połączenie, po czym okazuje się,że to pomyłka.
Miłość to dwie samotności, które spotykają się i wzajem wspierają.
Miłość jest wielka lecz mija jak mgła, przyjaźń jest cicha lecz długo trwa...
Miłość jest piękna, piękniejsza od słońca, właśnie ta jedna, jedyna ? gorąca ...
Miłość jest piękna piękniejsza od słońca lecz tylko wtedy gdy wytrwa do końca!!
Miłość jest jak alergia. Prędzej czy później zawsze Cię dopadnie.
Miłość jest zmienna, nadzieja zdradliwa. Lecz nasza Przyjaźń, niech będzie prawdziwa.

 

215053male_serduszka.jpg

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek :))
9 Enero 2009
konto usunięte
Miłość jest piękna piękniejsza od słońca lecz tylko wtedy gdy wytrwa do końca!!
7 Enero 2009