05.12.2008
Dla Samotnych
Miejcie cały czas wiare w to że będziecie mieli w końcu swoją miłość życia!!Ja mam cały czas wiare i nie trace nadzieji że będzie lepiej!!!Zróbcie to co ja!!!
POZDRO dla wszystkich samotnych!
Lubisz to?
będzie okeyy.. wszystko się ułoży.. trzeba tylko cierpliwości..