Dla Samotnych - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

05.12.2008

Dla Samotnych

Miejcie cały czas wiare w to że będziecie mieli w końcu swoją miłość życia!!Ja mam cały czas wiare i nie trace nadzieji że będzie lepiej!!!Zróbcie to co ja!!!

POZDRO dla wszystkich samotnych!

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Trzeba wierzyć
9 Diciembre 2008
konto usunięte
może i trudne, ale.. czasem trzeba trochę pocierpieć, by potem byś szczęśliwym.. wiecie.. nic za darno.. :) 3majcie się :calusek: będzie okeyy.. wszystko się ułoży.. trzeba tylko cierpliwości..
7 Diciembre 2008
konto usunięte
Jak można wierzyć skoro tyle razy wszystko się psuło..;(( ehh.. a nadzieja jest matką głupich ;] Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
7 Diciembre 2008