Czym jest miłość - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

05.12.2008

Czym jest miłość

  1. Czym jest miłość?
    Czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie?
    Jest to pojęcie pierwotne, bo chyba określona definicja nie istnieje. Każdy opisuje to uczucie po swojemu.

    Tylko? czy każdy jej zaznaje? Przecież dwa piękne słowa często są rzucane na wiatr. Dlaczego dla niektórych są one puste?

    Fakt: kochać i być kochanym jest wielką sztuką. Należy pokonać swoje słabości i często iść na kompromis? a kłótnie? Jaki świat byłby bez nich - trochę nudny i monotonny. Jednak, gdy przychodzi moment pojednania, dwoje kochających się ludzi patrzy sobie głęboko w oczy i widać w nich iskierkę płomiennego uczucia, więc czego chcieć więcej?


    Pocałunki, przytulanki, czułe słówka itp. Niby wcale nie są najważniejsze, lecz jaki byłby bez nich związek? Gdy jest się w ramionach ukochanej osoby, zatraca się w nich, świat przestaje istnieć, liczą się tylko te dwie osoby? Każdy chce czuć się bezpiecznie, spokojnie.
    Myślę, że jest to pewnego rodzaju azyl! Pocałunki są milutkie. Chyba każdy się ze mną zgodzi. Sprawiają czasem nieziemską przyjemność ;)

    A czułe słówka? Po prostu magia!
    Moim zdaniem, gdy ukochana osoba szepce do uszka "KOCHAM CIĘ" to wszystko staje się jasne. Mimo iż jest zimno, czujesz się jakby było lato, jest pochmurno, a dla Ciebie świeci słońce, pada deszcz a Ty widzisz tęczę.....                   Miłość to zaufanie, ale i zazdrość. Zaufanie jest podstawą związku, bo bez niego tak naprawdę nie ma szans na udane, wspólne życie. Zazdrość towarzyszy nam od zawsze. Nie może być ona jednak zbyt przesadna. Czasem dobrze jest wiedzieć, że Twój partner jest o Ciebie zazdrosny. Wtedy można się przekonać, że zależy jej/mu na Tobie.
    W związku nie możecie jednak się kontrolować, bo staje się to manią i przeradza się w chorobę. Każdy chce poczuć się od czasu do czasu wolny jak ptak?

    Co myślicie o zdradzie? Przekreśla ona wszystko czy bylibyście w stanie wybaczyć? Zawsze się nad tym zastanawiam i nie wiem, czy bym wybaczyła?
    W końcu kocham i może byłby to i niewinny skok w bok, ale chyba już nigdy bym nie zaufała. Zdrada to dla mnie oddanie siebie innej osobie. Czy to ciała czy duszy! Chyba nie potrafiłabym już powiedzieć ?kocham?, mając świadomość, że przez chwilę on zapomniał o mnie i zdradził.
    Mam nadzieję, że mi to nie grozi. Jestem dwa lata we wspaniałym związku. Szczerze to moja pierwsza prawdziwa i poważna miłość, więc podobno taka zdarza się tylko raz. Wierzę w to z całych sił. Wiem, że to posunięcie jest może troszkę naiwne. Czego w końcu miłość nie robi z człowiekiem? Ma ona nad nim władzę!
          .......Mariusz ........                      
  2. ....hehe Kochać to niewszystko Zufanie Wierność i tp ....
  3. ......Bo trzeba się cieszyć ......                                                                                                                                                                                             
Lubisz to?
"... Tylko kochając uczymy się kochać..."
19 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek
6 Diciembre 2008
konto usunięte
Bo to wciąż za mało, by dotknąć nieba i mieć ciebie tylko dla siebie..
6 Diciembre 2008