Cześć serduszka ! :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Witam wszystkich ! :) 
Jestem tu jakiś czas, ale nigdy nic nie napisałam, ani dodałam żadnego bloga więc postanowiłam dzis to zmienić :)
Na imię mam Daria mam lat 18 i pochodzę z Kielc.


Uczę sie w 2 liceum na profilu pol-hist.
Tak samo jak Wy jestem samotnym serduszkiem :)
Na początek chcialabym podzielić się jednym z moich ulubionych kawałków na yt.






Mam nadzieję że się spodoba :)
Pozdrawiam ;*

Lubisz to?
konto usunięte
przeeeeeeee slicznaaa piosenkaa
22 Mayo 2012
konto usunięte
śliczna Dziewczyna i śliczna piosenka :)
22 Mayo 2012
konto usunięte
niestety kielce ;)
21 Mayo 2012