18.05.2012
Cześć serduszka ! :)
Witam wszystkich ! :)
Jestem tu jakiś czas, ale nigdy nic nie napisałam, ani dodałam żadnego bloga więc postanowiłam dzis to zmienić :)
Na imię mam Daria mam lat 18 i pochodzę z Kielc.

Uczę sie w 2 liceum na profilu pol-hist.
Tak samo jak Wy jestem samotnym serduszkiem :)
Na początek chcialabym podzielić się jednym z moich ulubionych kawałków na yt.
Mam nadzieję że się spodoba :)
Pozdrawiam ;*
Jestem tu jakiś czas, ale nigdy nic nie napisałam, ani dodałam żadnego bloga więc postanowiłam dzis to zmienić :)
Na imię mam Daria mam lat 18 i pochodzę z Kielc.

Uczę sie w 2 liceum na profilu pol-hist.
Tak samo jak Wy jestem samotnym serduszkiem :)
Na początek chcialabym podzielić się jednym z moich ulubionych kawałków na yt.
Mam nadzieję że się spodoba :)
Pozdrawiam ;*
Lubisz to?