30.12.2008
Czarny smutny wierszyk..
nie chcesz ze mną spotkać się
ja choć nie znam - lubię Cię
ja w środku już coś czuję
jak pomysle to wariuję
może to już miłośc jest
może wrazliwości test niewiem,
ale miłe to uczucie
tak przyjemne serca kłucie
i te myśli nieustanne mysli dobre,
chociaż ranne ranne już w zarodku są bo odrzucasz miłość mą.
Wiersz nie mój ale opisujący sytuacje z mojego życia ech pozdro
Lubisz to?