Czarny smutny wierszyk.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***


 

nie chcesz ze mną spotkać się

ja choć nie znam - lubię Cię

ja w środku już coś czuję

jak pomysle to wariuję

może to już miłośc jest

może wrazliwości test niewiem,

ale miłe to uczucie

tak przyjemne serca kłucie

i te myśli nieustanne mysli dobre,

chociaż ranne ranne już w zarodku są bo odrzucasz miłość mą.


Wiersz nie mój ale  opisujący sytuacje z mojego życia ech pozdro

Lubisz to?
nie chcesz ze mną spotkać się ja choć nie znam - lubię Cię ja w środku już coś czuję jak pomysle to wariuję
23 Agosto 2009
konto usunięte
Rrudno jest przestac kochac kogoś kto był dla Ciebie wszystkim.. ehm..;(;(
30 Diciembre 2008