Chyba pora sie pozegnac :( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Skoro już nie jestem sama, to chyba pora sie pozegnac? :(
Strasznie nie lubie sie zegnac :(
A musze sie zegnac?
Nie moge zostac? :(
Lubisz to?
To bardzo sie ciesze :) Bo nie lubie sie zegnac, po za tym brakowaloby mi Was :(
5 Julio 2012
Własnie Mozesz pomagac innym w jakis problemach :)
4 Julio 2012
ja tez nie jestem sama a korzystam z tego forum
4 Julio 2012