Ale tu smutno;( Radości troche;) xD - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Gdzie jest groszek?
On zielony, pełny, jędrny brzuszek ma!
Gdzie jest groszek?
Sałatkę zrobic czas!
O, jestem już!
Kobiety niestety,
Uwielbiają mnie!
Kukurydzę
Tu widzę,
No nie rozdwoję się!
Zostanę chyba z nią...
Chociaż wokół inne są!
Jestem groszek!
Potrzebuję więcej, więcej, więcej Was!
Ja was proszę!
Sałatkę zrobic czas!!!
Bonduelle!!!

Lubisz to?
konto usunięte
No nie rozdwoję się! Zostanę chyba z nią...
25 Diciembre 2008
konto usunięte
oj... tą reklame ja uwielbiam..xD :P
23 Diciembre 2008
konto usunięte
Zostanę chyba z nią... Chociaż wokół inne są!
23 Diciembre 2008