;*** - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

11.01.2009

;***

Mówi się,

że potrzeba jednej minuty żeby kogoś zauważyć...
Jednej godziny,

by ocenić...

Dnia,

by pokochać...
A potem potrzeba całego życia,

by Zapomnieć...



Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
ciężko jest zapomnieć jeśli się naprawde kochało... ;/;/;/
12 Enero 2009
konto usunięte
potrzeba jednej minuty żeby kogoś zauważyć...
11 Enero 2009