14.05.2012
:*:*:*:*
Miły chłopak(Ja) poznam miłą dziewczynę do przyjaźni może coś więcej... najlepiej z małopolski... Dziewczyno która odważysz się napisać i zechcesz mnie kiedyś takiego jakim jestem, będę Cię traktował jak księżniczkę... proszę jeśli któraś z was ma heyah i chciała by mnie bliżej poznać zapraszam na pw :*:*:*
Lubisz to?