Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
6 Agosto 2008
siata jest super;D
konto usunięte
6 Agosto 2008
spoko sport :D lubie siatke :D
konto usunięte
6 Agosto 2008
Kocham siatkówkę :):):):)
konto usunięte
6 Agosto 2008
SiatkoFka Koucham..!!
konto usunięte
6 Agosto 2008
:znaki: :znaki: :crazysex:
konto usunięte
6 Agosto 2008
Hejka... super klan dzięki za przjęcie mnie do klanu pozdro...!!!!!!!!!
Cos co kiedyś uprawiałam i lubie do dzis chociaż nie mam okazji w nia zagrać...pozdrawiam wszystkich zafascynowanych tym sportem... :)
konto usunięte
5 Agosto 2008
Siatka zawsze ;P:P (znaki)
konto usunięte
5 Agosto 2008
uwielbiam ten sport!!!
konto usunięte
5 Agosto 2008
Kocham siatkę


konto usunięte
5 Agosto 2008
Kocham Siatkóówkeee ;DD ;**** !
siatkowka jest super ;D
konto usunięte
5 Agosto 2008
dzieki za przyjecie do klanu...siatkowka jest najlepsza dyscyplina sportowa...
konto usunięte
4 Agosto 2008
Siatkówka jest zaje...!!!
konto usunięte
4 Agosto 2008
SItkówka jest superrrr !!!!:*
konto usunięte
4 Agosto 2008
Kocham SiaTkóÓóVVkeeeeee xD ;**
konto usunięte
4 Agosto 2008
siatkówka hmmm wypasik :D:D najlepsza dyscyplina sportowa na świecie :P:P
konto usunięte
4 Agosto 2008
uwielbia SiakÓwke xd !! pozdrO =** Super klanik xd !!! Sama gram w drużynie szkolnej =]
konto usunięte
4 Agosto 2008
Siatkówkaaa jest 'de best'!!!!!!!!
konto usunięte
4 Agosto 2008
siatka wymiataaaa.!!! no i oczywiscie Wlazły tez:PP czekam na igrzyska:DD