Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
uwielbiam grac w siatkowke :) jest dla mnie wszystkim :P
Siatkowka jest najlepsza... ;p;p;p uwielbiam w nia grac...
konto usunięte
7 Agosto 2008
Szczególnie oglądać Serbów grają świetnie.!! Polaków teeż ;pp
;*** sama lubie grać w siatkówkę ;)
;*** sama lubie grać w siatkówkę ;)
konto usunięte
7 Agosto 2008
Siatkówką ja zyje u umre xDxDxD
konto usunięte
7 Agosto 2008
Siatkówka jest THE BEST ;]]]]
konto usunięte
7 Agosto 2008
uwielbiamm grać w siadkówkę i nie tylko grać po prostu jest bosska i koniec ;p :)
konto usunięte
7 Agosto 2008
koooochammm siatkówikę i już:*:*:*
konto usunięte
7 Agosto 2008
Gram w siate:)i kocham to:)))))))))))
konto usunięte
7 Agosto 2008
uwielbiam siatkówkę!! :)
konto usunięte
7 Agosto 2008
Ten klan jest Super :) A siatkówka Jeszcze lepsza :)
konto usunięte
7 Agosto 2008
Spoko klanik ale niestety w tym roko za dobrzy nei jestesmy :(
konto usunięte
6 Agosto 2008
Siatkowka jest poprostu superowa !!!!!!
konto usunięte
6 Agosto 2008
Siatkówka cale życie me !! ;** kocham śiatkówkee i zarazem siatkarzy ;** 

konto usunięte
6 Agosto 2008
Kocham siatkówkę :):):):)
konto usunięte
6 Agosto 2008
KOCHAM Siatke .! I Trenuje ;P JEST NJLEPszA NJLEPszA .!
konto usunięte
6 Agosto 2008
Kocham siate! Jest the best!!
konto usunięte
6 Agosto 2008
siatkowka hmm.. ;) jest super:) ale bardziej lubie 2 ognie:) a tak pozatym to siata jest super:)
konto usunięte
6 Agosto 2008
Siatkówka jest najlepsza ! Kocham grać w siatkówkę !
konto usunięte
6 Agosto 2008
Kocham grac w siatkówke !!!
konto usunięte
6 Agosto 2008
kocham siatkowke pozdrawiam zalozycieli tego klanu