Komentarze (39)
blondi8784
27 Diciembre 2011
slicznie ;)
Cuenta eliminada
16 Septiembre 2011
ojaaaa
Ameriicano
23 Marzo 2011
Przystojniachaa xDD :D
Cuenta eliminada
16 Marzo 2011
tutaj wyglada elegancko
Cuenta eliminada
13 Marzo 2011
Przystojny ten Borys ;D
Liza
4 Marzo 2011
w przeciwienstwie do Was. ;]
Liza
4 Marzo 2011
Nie ogarniam waszego bulwersu ;] powaznie. 'banda nierobów' jednak wiać ze coś robia
Cuenta eliminada
25 Febrero 2011
Ale ciacho z niego :D!
Cuenta eliminada
9 Febrero 2011
kris84ajj gdbys dobrze się przyjrzał zauważyłbyś , że na koszulce nie jest napisane NY tylko MY :) co oznacza kocham moje miasto :)
Cuenta eliminada
4 Febrero 2011
Ładnie:)
Cuenta eliminada
27 Enero 2011
Ma to coś ; D
Cuenta eliminada
16 Enero 2011
banda nierobów
Cuenta eliminada
11 Enero 2011
Borys:*przystojniaczek:):*
Cuenta eliminada
10 Enero 2011
"Borys kochać swoje piękne radioaktywne miasto Czarnobyl i być bardzo znanym z tego , że jest znanym " ;)
Cuenta eliminada
9 Enero 2011
chyba najlepsze zdjecie jego:) nie powiem przystojny jest:D
Cuenta eliminada
19 Diciembre 2010
fotka masters XD
Cuenta eliminada
19 Diciembre 2010
ajj bOsKooo :********
Cuenta eliminada
17 Diciembre 2010
taaa.. extra koszulkę.. pewnie nigdy tam nie był nawet ;P
AmantisSx3
4 Diciembre 2010
haha bez kitu laski ;D bez przesady ;d
Cuenta eliminada
24 Noviembre 2010
mrr ten w środku :zakochany: ajc ajc :sex:
Cuenta eliminada
12 Noviembre 2010
Borys no no :P . Niezły jest . Dopiero słuchając jego nutek go polubiłam a tak nie znałam ^^. Ma zaczepiaste piosenki a o właścicielu już nie wspomnę :)
xxxkarolekxxx22
8 Noviembre 2010
zjebane ryje :lol2:
Cuenta eliminada
7 Noviembre 2010
Zwalcie se p1pe :lol:
Domcia310588
4 Noviembre 2010
facet marzeń przystojny i fajniutko śpiewa:zakochany::calusek::zakochany::calusek::calusek::calusek::calusek::calusek::calusek::calusek:
Cuenta eliminada
4 Noviembre 2010
wow:zakochany::calusek::napalony:
Cuenta eliminada
3 Noviembre 2010
mniaamm !
Cuenta eliminada
3 Noviembre 2010
mmm... boski :**
Cuenta eliminada
2 Noviembre 2010
booskie ; ))
Cuenta eliminada
30 Octubre 2010
o.Oo Ten po środQ ;p sweet :O
Cuenta eliminada
27 Octubre 2010
I uśmiech też :):*
Cuenta eliminada
26 Octubre 2010
koszulkę ma extra :D
Cuenta eliminada
22 Octubre 2010
Jaki ładny przystojniaczek pośrodku ;***
Cuenta eliminada
22 Octubre 2010
Kocham koszulki I love takie jakie ma Pan w środeczku :)
Cuenta eliminada
12 Octubre 2010
On jest Boooskii !!!!!!!!!
Cuenta eliminada
8 Octubre 2010
I Panie:)
Cuenta eliminada
8 Octubre 2010
I Pani :)
Cuenta eliminada
8 Octubre 2010
śliczni*)
Cuenta eliminada
5 Octubre 2010
Świetne zdjęcie !! :*
Cuenta eliminada
29 Septiembre 2010
a kiedy do Elbląga do biura ktoś wpadnie?;)
