Blog Fotka.pl - Borys Czapiewski - czat | Fotka.com

Blog Fotka.pl

« Wszystkie albumy

Borys Czapiewski - czat

Zdjęcie 2 z 13 · 29 Septiembre 2010 · 39 komentarzy

Komentarze (39)

27 Diciembre 2011
slicznie ;)
16 Septiembre 2011
ojaaaa
23 Marzo 2011
Przystojniachaa xDD :D
16 Marzo 2011
tutaj wyglada elegancko
13 Marzo 2011
Przystojny ten Borys ;D
4 Marzo 2011
w przeciwienstwie do Was. ;]
4 Marzo 2011
Nie ogarniam waszego bulwersu ;] powaznie. 'banda nierobów' jednak wiać ze coś robia
25 Febrero 2011
Ale ciacho z niego :D!
9 Febrero 2011
kris84ajj gdbys dobrze się przyjrzał zauważyłbyś , że na koszulce nie jest napisane NY tylko MY :) co oznacza kocham moje miasto :)
4 Febrero 2011
Ładnie:)
27 Enero 2011
Ma to coś ; D
16 Enero 2011
banda nierobów
11 Enero 2011
Borys:*przystojniaczek:):*
10 Enero 2011
"Borys kochać swoje piękne radioaktywne miasto Czarnobyl i być bardzo znanym z tego , że jest znanym " ;)
9 Enero 2011
chyba najlepsze zdjecie jego:) nie powiem przystojny jest:D
19 Diciembre 2010
fotka masters XD
19 Diciembre 2010
ajj bOsKooo :********
17 Diciembre 2010
taaa.. extra koszulkę.. pewnie nigdy tam nie był nawet ;P
4 Diciembre 2010
haha bez kitu laski ;D bez przesady ;d
24 Noviembre 2010
mrr ten w środku :zakochany: ajc ajc :sex:
12 Noviembre 2010
Borys no no :P . Niezły jest . Dopiero słuchając jego nutek go polubiłam a tak nie znałam ^^. Ma zaczepiaste piosenki a o właścicielu już nie wspomnę :)
8 Noviembre 2010
zjebane ryje :lol2:
7 Noviembre 2010
Zwalcie se p1pe :lol:
4 Noviembre 2010
facet marzeń przystojny i fajniutko śpiewa:zakochany::calusek::zakochany::calusek::calusek::calusek::calusek::calusek::calusek::calusek:
4 Noviembre 2010
wow:zakochany::calusek::napalony:
3 Noviembre 2010
mniaamm !
3 Noviembre 2010
mmm... boski :**
2 Noviembre 2010
booskie ; ))
30 Octubre 2010
o.Oo Ten po środQ ;p sweet :O
27 Octubre 2010
I uśmiech też :):*
26 Octubre 2010
koszulkę ma extra :D
22 Octubre 2010
Jaki ładny przystojniaczek pośrodku ;***
22 Octubre 2010
Kocham koszulki I love takie jakie ma Pan w środeczku :)
12 Octubre 2010
On jest Boooskii !!!!!!!!!
8 Octubre 2010
I Panie:)
8 Octubre 2010
I Pani :)
8 Octubre 2010
śliczni*)
5 Octubre 2010
Świetne zdjęcie !! :*
29 Septiembre 2010
a kiedy do Elbląga do biura ktoś wpadnie?;)