Komentarze (50)
Cuenta eliminada
30 Junio 2013
:***********************
Cuenta eliminada
16 Septiembre 2011
CHCE GO NA MĘŻA !!!! :D
Cuenta eliminada
24 Marzo 2011
boski
Cuenta eliminada
22 Marzo 2011
ajajajajaj..........
Cuenta eliminada
20 Marzo 2011
co to za cwel??
Cuenta eliminada
2 Marzo 2011
fuuuu
Cuenta eliminada
28 Febrero 2011
;****
maltynkaaa
24 Febrero 2011
mmmmmmmmmmmmmmmm:*********************
Cuenta eliminada
15 Febrero 2011
Mrrr ;****
rzeczniemozliwa
9 Febrero 2011
http://www.fotka.pl/grupa/861656/Brajli/
Cuenta eliminada
7 Febrero 2011
Wow!:**
Cuenta eliminada
5 Febrero 2011
Faajny;*
zOsTaW
5 Febrero 2011
MMM;)
Cuenta eliminada
5 Febrero 2011
Mmmmm ;)
Cuenta eliminada
3 Febrero 2011
cwel
Cuenta eliminada
31 Enero 2011
Fajniutko
Cuenta eliminada
31 Enero 2011
Ale spedalony jest ten katolski naród.
Cuenta eliminada
30 Enero 2011
ciekawe...
Cuenta eliminada
29 Enero 2011
Szacunek dla Ciebie;)
Cuenta eliminada
28 Enero 2011
Przystojniaczek:)))
Cuenta eliminada
27 Enero 2011
jak dla mnie to ciec wszystko oka lecz zbyt stereotypowy wyglad pozdro dla wszystkich panienek ;)
Cuenta eliminada
26 Enero 2011
ludzie... kto co woli .
Cuenta eliminada
25 Enero 2011
goosh you're beautiful! :)
Cuenta eliminada
23 Enero 2011
Fajny....
Cuenta eliminada
22 Enero 2011
napewno nie jest brzydki ale jak dlamnie sie nie podoba :)
Cuenta eliminada
20 Enero 2011
mmm... jaka landryneczka :D ahh muaaa :*
a jednak dresy lepsze :D xD bardziej męskie
a jednak dresy lepsze :D xD bardziej męskie
Cuenta eliminada
18 Enero 2011
ale ślicznyś
Cuenta eliminada
18 Enero 2011
pedał w żel włosach :D
xXMagda92Xx
15 Enero 2011
on jest sweet. :) ;p
Cuenta eliminada
15 Enero 2011
:)
Cuenta eliminada
14 Enero 2011
..dziewczyny,nie badcie tak drastyczne! fajny gostek...a wyglad ,coz..telewizja...tanczy jak mu zagraja...musi sie chlop na rynku utrzymac! i nie on jedyny...
NiieZawiiedzMniie
13 Enero 2011
ble.. ochyda . ubior fajny ale on nie
Cuenta eliminada
12 Enero 2011
śmieszne brwi
OxxSweetAngelxxO
12 Enero 2011
brzydki jest .
Cuenta eliminada
12 Enero 2011
Bardzo ładne zdjęcie mi się podoba
starllybell
12 Enero 2011
taki troche,....dziecko
Cuenta eliminada
12 Enero 2011
Mnie osobiście nie przypadł do gustu.
Fryzura w ogole nie pasuje mu ...
Fryzura w ogole nie pasuje mu ...
Cuenta eliminada
11 Enero 2011
hahahaha prywatnie dla niej tańczył? xD
Cuenta eliminada
11 Enero 2011
swietnie;)
Cuenta eliminada
11 Enero 2011
o ile mi dobrze wiadomo tańczył dla mandaryny... a tewraz chce spełnic swoje marzenia życze powodzenia ;)
Cuenta eliminada
11 Enero 2011
A co do komentarzy poniżej to moje zdanie jest takie, ze jak by miał dres na sobie to był by jeszcze większą ciotą :rotfl::rotfl:
Cuenta eliminada
11 Enero 2011
jak dla mnie - ciota :rotfl: kimkolwiek on jest:lol2::lol2:
Cuenta eliminada
10 Enero 2011
kim ty k#$%!wa jestes geju?
Cuenta eliminada
10 Enero 2011
zgadzam się z koleżanką poniżej. ^^
Cuenta eliminada
10 Enero 2011
hmmm jak dla Mnie mega ciacho !
Cuenta eliminada
8 Enero 2011
ogólnie ejst spoko ;)
ale nie zgodze się z kol niżej bo ja osobiście wole kolesi w dresie
ale nie zgodze się z kol niżej bo ja osobiście wole kolesi w dresie
Cuenta eliminada
8 Enero 2011
a moim zdaniem fajny facet ładny i zadbany:DDD
Cuenta eliminada
7 Enero 2011
nie znam kolesia i zgadzam się z koleżanką na dole... to że się modnie ubiera i dba o wygląd to nie świadczy że nie jest męski... Może nawet więcej potrafi niż niejeden Jp... Z reszta założę się że więcej lasek się będzie oglądać za nim niż na dresem;p
Cuenta eliminada
7 Enero 2011
lamus bo co? nie nosi dresu i niewyglada jak co drugi jpowiec..;/ normalny chlopak a nie jakas posrana jp ku* propaganda
Cuenta eliminada
3 Enero 2011
co za lamus . jpdl nie moge z niego to raczej nie jest strona www.geje.pl
