Blog Fotka.pl - Borys Czapiewski - czat | Fotka.com

Blog Fotka.pl

« Wszystkie albumy

Borys Czapiewski - czat

Zdjęcie 3 z 13 · 29 Septiembre 2010 · 100 komentarzy

Komentarze (50)

30 Junio 2013
:***********************
16 Septiembre 2011
CHCE GO NA MĘŻA !!!! :D
24 Marzo 2011
boski
22 Marzo 2011
ajajajajaj..........
20 Marzo 2011
co to za cwel??
2 Marzo 2011
fuuuu
28 Febrero 2011
;****
24 Febrero 2011
mmmmmmmmmmmmmmmm:*********************
15 Febrero 2011
Mrrr ;****
9 Febrero 2011
http://www.fotka.pl/grupa/861656/Brajli/
7 Febrero 2011
Wow!:**
5 Febrero 2011
Faajny;*
5 Febrero 2011
MMM;)
5 Febrero 2011
Mmmmm ;)
3 Febrero 2011
cwel
31 Enero 2011
Fajniutko
31 Enero 2011
Ale spedalony jest ten katolski naród.
30 Enero 2011
ciekawe...
29 Enero 2011
Szacunek dla Ciebie;)
28 Enero 2011
Przystojniaczek:)))
27 Enero 2011
jak dla mnie to ciec wszystko oka lecz zbyt stereotypowy wyglad pozdro dla wszystkich panienek ;)
26 Enero 2011
ludzie... kto co woli .
25 Enero 2011
goosh you're beautiful! :)
23 Enero 2011
Fajny....
22 Enero 2011
napewno nie jest brzydki ale jak dlamnie sie nie podoba :)
20 Enero 2011
mmm... jaka landryneczka :D ahh muaaa :*
a jednak dresy lepsze :D xD bardziej męskie
18 Enero 2011
ale ślicznyś
18 Enero 2011
pedał w żel włosach :D
15 Enero 2011
on jest sweet. :) ;p
15 Enero 2011
:)
14 Enero 2011
..dziewczyny,nie badcie tak drastyczne! fajny gostek...a wyglad ,coz..telewizja...tanczy jak mu zagraja...musi sie chlop na rynku utrzymac! i nie on jedyny...
13 Enero 2011
ble.. ochyda . ubior fajny ale on nie
12 Enero 2011
śmieszne brwi
12 Enero 2011
brzydki jest .
12 Enero 2011
Bardzo ładne zdjęcie mi się podoba
12 Enero 2011
taki troche,....dziecko
12 Enero 2011
Mnie osobiście nie przypadł do gustu.
Fryzura w ogole nie pasuje mu ...
11 Enero 2011
hahahaha prywatnie dla niej tańczył? xD
11 Enero 2011
swietnie;)
11 Enero 2011
o ile mi dobrze wiadomo tańczył dla mandaryny... a tewraz chce spełnic swoje marzenia życze powodzenia ;)
11 Enero 2011
A co do komentarzy poniżej to moje zdanie jest takie, ze jak by miał dres na sobie to był by jeszcze większą ciotą :rotfl::rotfl:
11 Enero 2011
jak dla mnie - ciota :rotfl: kimkolwiek on jest:lol2::lol2:
10 Enero 2011
kim ty k#$%!wa jestes geju?
10 Enero 2011
zgadzam się z koleżanką poniżej. ^^
10 Enero 2011
hmmm jak dla Mnie mega ciacho !
8 Enero 2011
ogólnie ejst spoko ;)
ale nie zgodze się z kol niżej bo ja osobiście wole kolesi w dresie
8 Enero 2011
a moim zdaniem fajny facet ładny i zadbany:DDD
7 Enero 2011
nie znam kolesia i zgadzam się z koleżanką na dole... to że się modnie ubiera i dba o wygląd to nie świadczy że nie jest męski... Może nawet więcej potrafi niż niejeden Jp... Z reszta założę się że więcej lasek się będzie oglądać za nim niż na dresem;p
7 Enero 2011
lamus bo co? nie nosi dresu i niewyglada jak co drugi jpowiec..;/ normalny chlopak a nie jakas posrana jp ku* propaganda
3 Enero 2011
co za lamus . jpdl nie moge z niego to raczej nie jest strona www.geje.pl