Blog Fotka.pl - Borys Czapiewski - czat | Fotka.com

Blog Fotka.pl

« Wszystkie albumy

Borys Czapiewski - czat

Zdjęcie 9 z 13 · 29 Septiembre 2010 · 91 komentarzy

Komentarze (50)

25 Septiembre 2017
:)
24 Diciembre 2015
Wesolych Świąt
20 Abril 2011
co tam?
6 Abril 2011
fajny chłopaka
26 Marzo 2011
google az tak bolą? http://borys-czapiewski.muzzo.pl/
14 Marzo 2011
podoba mi sie jak srasz
4 Marzo 2011
A powie ktoś w końcu kto to jest i czym się zajmuje??
21 Febrero 2011
Taka jest polska polityka, najlepiej obrażać kogoś mimo tego,że się go nie zna... Życzę wam, żebyście również zostali w życiu kimś sławnym i żeby po Was tak pojezdzali bo to Was wtedy będzie uj strzelał kiedy zobaczycie co ludzie o was piszą jak potrafią tępić krytykować i w sumie mieszać już nie tylko sprawy tego czym się zajmuje dana osoba tylko jak sie ubiera jak wygląda. Nie każdy rodzi się piekny boski oh i ah ale On urodził sie z talentem czego nie jedna osoba mu zazdrosci... Pozdrawiam
18 Febrero 2011
widze ze masz glowie poukladane ;;;;g''''''
15 Febrero 2011
supoer
14 Febrero 2011
Wiem ,ze nie powinienem , ale PRZYSIEGAM , ze od dzis KAZDA damulka zarobi JEDYNKE za uzycie tego zasranego slowa ZAZDROSC :P Niewinnych przepraszam za Capsa :)
12 Febrero 2011
kto to ? .. ;\
12 Febrero 2011
zazdrośni ludzie i tyle w tym temacie ...
a Ty Borysku Rób dalej swoje ;** Bo Jesteś w tym świetny!!
10 Febrero 2011
to widoocznie wy musicie miec cos nie tak pod kopułką , jakies kompleksy moze? wyzywacie kogos by sie tym dowartosciowac czy jak? spojzcie na siebie. To ze ktos ma inny styl niz wyscy, komus sie bardziej powiodlo... to juz niewiadomo kim jest. przemawia przez was zazdrosc i tyle. nie musicie ogladac tych zdjec skoro wam sie nie podobaja. o prezstancie pisac jakies durne komentarze. Ciekawe co by na wasz temat pisali gdyby wasze zdjecie gdzies wstawili...
5 Febrero 2011
gej z wapa
2 Febrero 2011
a kto to jest?????
1 Febrero 2011
ha ha ha :)
1 Febrero 2011
jak to kto? pospolity pedal - gej, ktory walczy o przetrwanie i zarabia kase, gdyz na wyksztalceniu mu nie poszlo ;]
31 Enero 2011
A kto to jest?
27 Enero 2011
zaloze sie ze czat z nim polegal glownie na pytaniu ' kim Ty wg jestes ' ;]
27 Enero 2011
kurrr ludzie ogarnijcie sie ;] jeden woli dres drugi waskie spodnie i uj wam do tego jak sie ktos ubiera najlepiej jak zawsze u kogos szukac ;]
27 Enero 2011
tez go nie znam:) ale z twarzy bardzo sympatyczny i przystojny, moze bym fryzure troche zmienila:) ale tak to jest w porzadku
27 Enero 2011
ludzie po prawej stronie macie napisane "czat z Borysem" wystarczy przeczytać;p;p a on ogólnie śpiewa i nie będę pisała czy ładnie czy nie bo to kwestia gustu:);p
27 Enero 2011
usmiech lekko spedalony;D i ten fryz... nie no ;)) spoko;)
27 Enero 2011
Do bani jest
26 Enero 2011
Kto to w ogóle jest???
24 Enero 2011
ja w ogole nie wiem kto to jest xD Ale nie moj typ, pozdrawiam.
20 Enero 2011
ludzka zazdrość nie zna granic;p he he
18 Enero 2011
pedał w żel włosach :D
16 Enero 2011
weźcie usuńcie jego album bo aż żal patrzeć
15 Enero 2011
ubrali go głupio przede wszystkim. :D
14 Enero 2011
Jakiś taki mało męski jest :D
14 Enero 2011
w tv jakiś taki ładniejszy był xD
12 Enero 2011
Elvis?xD xD
11 Enero 2011
szału nie ma ;p
11 Enero 2011
i ma się dobrze ;)
10 Enero 2011
Ja p#%!$le Elvis żyje xDD
10 Enero 2011
:)
9 Enero 2011
LoL KtO tO?? xDD
8 Enero 2011
może to syn Ibisza :D
5 Enero 2011
fajnie heh
5 Enero 2011
Fuuu . ;d
1 Enero 2011
:wtf:
29 Diciembre 2010
pierwszy raz widze tego lowelasa na oczy xD podpinam sie do pytania na dole
28 Diciembre 2010
tak btw kto to wgl jest?
19 Diciembre 2010
śliiCznyy
8 Diciembre 2010
to chyba z z klanu ??
29 Noviembre 2010
:)))
12 Noviembre 2010
RPS na zawsze !!!!!
8 Noviembre 2010
Pfffff ...