Komentarze (50)
sysia100
25 Septiembre 2017
:)
julia1j
24 Diciembre 2015
Wesolych Świąt
Cuenta eliminada
20 Abril 2011
co tam?
pusia102000
6 Abril 2011
fajny chłopaka
Cuenta eliminada
26 Marzo 2011
google az tak bolą? http://borys-czapiewski.muzzo.pl/
Cuenta eliminada
14 Marzo 2011
podoba mi sie jak srasz
Cuenta eliminada
4 Marzo 2011
A powie ktoś w końcu kto to jest i czym się zajmuje??
Cuenta eliminada
21 Febrero 2011
Taka jest polska polityka, najlepiej obrażać kogoś mimo tego,że się go nie zna... Życzę wam, żebyście również zostali w życiu kimś sławnym i żeby po Was tak pojezdzali bo to Was wtedy będzie uj strzelał kiedy zobaczycie co ludzie o was piszą jak potrafią tępić krytykować i w sumie mieszać już nie tylko sprawy tego czym się zajmuje dana osoba tylko jak sie ubiera jak wygląda. Nie każdy rodzi się piekny boski oh i ah ale On urodził sie z talentem czego nie jedna osoba mu zazdrosci... Pozdrawiam
Graaszkaaa
18 Febrero 2011
widze ze masz glowie poukladane ;;;;g''''''
Cuenta eliminada
15 Febrero 2011
supoer
Cuenta eliminada
14 Febrero 2011
Wiem ,ze nie powinienem , ale PRZYSIEGAM , ze od dzis KAZDA damulka zarobi JEDYNKE za uzycie tego zasranego slowa ZAZDROSC :P Niewinnych przepraszam za Capsa :)
IMadziaa
12 Febrero 2011
kto to ? .. ;\
Cuenta eliminada
12 Febrero 2011
zazdrośni ludzie i tyle w tym temacie ...
a Ty Borysku Rób dalej swoje ;** Bo Jesteś w tym świetny!!
a Ty Borysku Rób dalej swoje ;** Bo Jesteś w tym świetny!!
Cuenta eliminada
10 Febrero 2011
to widoocznie wy musicie miec cos nie tak pod kopułką , jakies kompleksy moze? wyzywacie kogos by sie tym dowartosciowac czy jak? spojzcie na siebie. To ze ktos ma inny styl niz wyscy, komus sie bardziej powiodlo... to juz niewiadomo kim jest. przemawia przez was zazdrosc i tyle. nie musicie ogladac tych zdjec skoro wam sie nie podobaja. o prezstancie pisac jakies durne komentarze. Ciekawe co by na wasz temat pisali gdyby wasze zdjecie gdzies wstawili...
Cuenta eliminada
5 Febrero 2011
gej z wapa
aga19752
2 Febrero 2011
a kto to jest?????
Cuenta eliminada
1 Febrero 2011
ha ha ha :)
Cuenta eliminada
1 Febrero 2011
jak to kto? pospolity pedal - gej, ktory walczy o przetrwanie i zarabia kase, gdyz na wyksztalceniu mu nie poszlo ;]
Cuenta eliminada
31 Enero 2011
A kto to jest?
Cuenta eliminada
27 Enero 2011
zaloze sie ze czat z nim polegal glownie na pytaniu ' kim Ty wg jestes ' ;]
Cuenta eliminada
27 Enero 2011
kurrr ludzie ogarnijcie sie ;] jeden woli dres drugi waskie spodnie i uj wam do tego jak sie ktos ubiera najlepiej jak zawsze u kogos szukac ;]
Cuenta eliminada
27 Enero 2011
tez go nie znam:) ale z twarzy bardzo sympatyczny i przystojny, moze bym fryzure troche zmienila:) ale tak to jest w porzadku
Cuenta eliminada
27 Enero 2011
ludzie po prawej stronie macie napisane "czat z Borysem" wystarczy przeczytać;p;p a on ogólnie śpiewa i nie będę pisała czy ładnie czy nie bo to kwestia gustu:);p
Cuenta eliminada
27 Enero 2011
usmiech lekko spedalony;D i ten fryz... nie no ;)) spoko;)
Cuenta eliminada
27 Enero 2011
Do bani jest
PussInBoots
26 Enero 2011
Kto to w ogóle jest???
Cuenta eliminada
24 Enero 2011
ja w ogole nie wiem kto to jest xD Ale nie moj typ, pozdrawiam.
Cuenta eliminada
20 Enero 2011
ludzka zazdrość nie zna granic;p he he
Cuenta eliminada
18 Enero 2011
pedał w żel włosach :D
Cuenta eliminada
16 Enero 2011
weźcie usuńcie jego album bo aż żal patrzeć
Cuenta eliminada
15 Enero 2011
ubrali go głupio przede wszystkim. :D
FlyAway86
14 Enero 2011
Jakiś taki mało męski jest :D
Cuenta eliminada
14 Enero 2011
w tv jakiś taki ładniejszy był xD
Cuenta eliminada
12 Enero 2011
Elvis?xD xD
Cuenta eliminada
11 Enero 2011
szału nie ma ;p
Cuenta eliminada
11 Enero 2011
i ma się dobrze ;)
Cuenta eliminada
10 Enero 2011
Ja p#%!$le Elvis żyje xDD
Cuenta eliminada
10 Enero 2011
:)
Cuenta eliminada
9 Enero 2011
LoL KtO tO?? xDD
Cuenta eliminada
8 Enero 2011
może to syn Ibisza :D
Cuenta eliminada
5 Enero 2011
fajnie heh
Cuenta eliminada
5 Enero 2011
Fuuu . ;d
Cuenta eliminada
1 Enero 2011
:wtf:
Cuenta eliminada
29 Diciembre 2010
pierwszy raz widze tego lowelasa na oczy xD podpinam sie do pytania na dole
Cuenta eliminada
28 Diciembre 2010
tak btw kto to wgl jest?
Cuenta eliminada
19 Diciembre 2010
śliiCznyy
Cuenta eliminada
8 Diciembre 2010
to chyba z z klanu ??
Cuenta eliminada
29 Noviembre 2010
:)))
Cuenta eliminada
12 Noviembre 2010
RPS na zawsze !!!!!
teroz
8 Noviembre 2010
Pfffff ...
