Blog Fotka.pl - Borys Czapiewski - czat | Fotka.com

Blog Fotka.pl

« Wszystkie albumy

Borys Czapiewski - czat

Zdjęcie 10 z 13 · 29 Septiembre 2010 · 43 komentarze

Komentarze (43)

5 Septiembre 2011
jaki uśmiech piękny jak on !!!!!!!!!!!!
20 Julio 2011
a kto to jest, bo chyba go w Teleexpresie przegapiłem :/
8 Julio 2011
widzę po komentarzach ,że niektórzy Ci zazdroszczą tego co do tej pory zrobiłeś ... piosenki są świetne moim zdaniem i zdania nie zmienię tak dalej
:)
8 Julio 2011
śliczny wygląd i głos to nie wszystko trzeba mieć silną wolę by móc spełnić swoje marzenia :)
7 Julio 2011
normalny zwis...kto to jest tak apropo? aktor tendetnych seriali czy kolejny wyjec?
19 Junio 2011
pedzio ;/
13 Febrero 2011
a no malo meski .. hehe :D
11 Febrero 2011
:)
7 Febrero 2011
Borys ;* Uwielbiam Twój głos Wiesz ? ;**
6 Febrero 2011
Śliczny jesteś :* :*:*
31 Enero 2011
Fajniutki :);)
25 Enero 2011
A ten to kto ?
Jakos nie w moim typie, taki malo meski :)
24 Enero 2011
całkiem, całkiem
23 Enero 2011
mmm przystojniaczek;-);-*
18 Enero 2011
kto to ? :D
10 Enero 2011
ta dalej prosze o słodzenie a napewno dla was da gwiazde na zawsze hahaha
10 Enero 2011
gra w Tibię :d
9 Enero 2011
A ty co w Zaca Efrona się bawisz
8 Enero 2011
Mmmm...
8 Enero 2011
z tą fryzurą jak rusek wygląda ;)
7 Enero 2011
tez nie wiem kto to;p
6 Enero 2011
Hahaa^^!!!!1
27 Diciembre 2010
ee nie
18 Diciembre 2010
mmm..przystojniaczek:)
18 Diciembre 2010
a kim on jest ?
18 Diciembre 2010
Slicznu;*
15 Diciembre 2010
Słodziak;*
11 Diciembre 2010
Słodki !
5 Diciembre 2010
ojć ;DDD
20 Noviembre 2010
fajna fotka ;)
12 Noviembre 2010
e tam ;|
12 Noviembre 2010
co on w ogóle takiego robi?
12 Noviembre 2010
P
7 Noviembre 2010
gdyby nie był znany to byście sie tak nie podniecały , przecieżto zwykły koleś jest :D
3 Noviembre 2010
fryzure ma git :)
27 Octubre 2010
mmmmmm........
27 Octubre 2010
SUPER
25 Octubre 2010
mmmmmmmmmm jaki przystojniaczek seksi Przytul mnie
do siebie tak
żebym poczuła
jak smakuje twój
oddech jak
pulsuje
krew w twoich
żyłach
przykryj mnie kocem
swoich myśli
szepnij "śnij słodko"
uczucia swoje daj mi
na własność
zaciśnij je w
pięści
przytul tak
mocno
przytul mnie
otul sobą
bądź
bo chcę
poczuć
że do kogoś
należę że
jest dla mnie
miejsce
w każdym
zakątku
czyjegoś świata
         ███       ██████
████████░░██████░░░░█
█░░██░░█░░█░░░░█░░███
█░░█░░██░░█░░███░░░░█
█░░░████░░█░░░░███░░█
█░░█░░██░░███░░█░░░░█
█░░██░░████░░░░██████
████████   ██████
24 Octubre 2010
i co sie szczerzysz??
22 Octubre 2010
nn è bello .
19 Octubre 2010
mrrrrrrrrrrrrrrrrrr :* :D
11 Octubre 2010
Słodziak;) hi hi :calusek:
11 Octubre 2010
i ten usmiech... ;] ;***