03.10.2007
Postraszymy
Z radosnej korespondencji (oryginalna pisownia zachowana):
"Bez powodu zostałem zwyzywany przez ta młoda osobę. Nazwała mnie głąbem i zboczeńcem. Bo jestem za stary na fotkę. oto jej konto. Proszę ja jakoś postraszyc."
"Bez powodu zostałem zwyzywany przez ta młoda osobę. Nazwała mnie głąbem i zboczeńcem. Bo jestem za stary na fotkę. oto jej konto. Proszę ja jakoś postraszyc."
Lubisz to?
