Dziś jest taki dzień,w którym smutki idą w cień
a marzenia się spełniają i otuchy dodają.
Każdy składa Ci życzenia:szczęścia, zdrowia, powodzenia.
A ja życzę Ci miłości i radości.oraz życia bez przykrości.Żeby każdy dzień był taki,w którym słonko daje znaki o wierności i miłości.
lista tematów
[Czat] Turka sto lat
Z okazji tego, że mam dziś dobry humor, wyjątkowo CIę nie pocisnę, ale wypad stąd.Słabe info :> .No nie. :)Taki wiek, a Ty dalej tu.
Mimo wszystko dziękuję Michał.
Mimo wszystko dziękuję Michał.





