Turka
Turka
  10 Noviembre 2013 (pierwszy post)
Chyba dlatego,że masz tego samego dnia urodziny co ja, to zawsze o Tobie pamiętam;p.
Michaś, z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, co nazywa się szczęściem;-)
Duży rośnij!! :nutki. Sto lat!! :*
jamajka
jamajka
  10 Noviembre 2013
Sto lat, sto lat!
Wszystkiego naj, lesbije, dla Was obojga ! d83ddc9d
Eve
Eve
  10 Noviembre 2013
o, dawno nie było tematu urodzinowego :DDD
no to sto lat ;-***
JojekGdp
JojekGdp
  10 Noviembre 2013
Dziękuje Karolinko :) i wzajemnie :) wszystkiego najlepszego :) i dziękuje za życzenia :)
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  11 Noviembre 2013
Turka
Turka: Chyba dlatego,że masz tego samego dnia urodziny co ja, to zawsze o Tobie pamiętam;p. Michaś, z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, co nazywa się szczęściem;-) Duży rośnij!! :nutki. Sto lat!! :*

spóżnione wszystkiego naj Jojuś ;****
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Bianka
Bianka
  13 Noviembre 2013
Ja Ci na czacie życzyłam..alee STO LAT :***
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.