JojekGdp
JojekGdp
  9 Noviembre 2012 (pierwszy post)
Turka sto lat wiem że 10 10 :D to Twój dzień wiec chcę być pierwszy :D i zakładam temat dzień wcześniej :D a to coś dla Ciebie http://jaskolka.net/pliki/2010/02/tort_06n.jpg a teraz chyba pora na życzenia więc sto lat bez sexu, mogę być chamski :D spełnienia marzeń zdrówka i pomyślności oraz wiele radośći
Shaitan
Shaitan
  9 Noviembre 2012
chyba 10.11 :ninja:
przylaczam sie do zyczen, aczkolwiek przeczyta to pewnie za jakis blizej nieokreslony czas, bo rzadko juz bywa na fotce.
Niereformowalny
Niereformowalny
  9 Noviembre 2012
sto lat i mniej airmaxów :ninja:
Barmaniasta
Barmaniasta
  9 Noviembre 2012
Najfajniejszego ! Nie wracaj do Nas...wygraj życie! :D
JojekGdp
JojekGdp
  9 Noviembre 2012
wrr mały błąd 10 11 :P
Eve
Eve
  10 Noviembre 2012
ok, mokrego i wesołego
Mlody
Mlody
  10 Noviembre 2012
Stufka! :piwo:
KaEs
Posty: 220 (po ~65 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 30
KaEs
  10 Noviembre 2012
a więc najlepszeego;)
Aie
Aie
  10 Noviembre 2012
No to najlepszego :zabawa:
Turka
Turka
  10 Noviembre 2012
BOOOOOOOOOOOOŻĘ :)

ALE MIŁO MI SIĘ ZROBIŁO :))) DZIĘKUJĘ BARDZO MICHAŁ I RESZCIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA!!! :)))[color=violet]BOOOOOOOOOOOOŻĘ :) ALE MIŁO MI SIĘ ZROBIŁO :))) DZIĘKUJĘ BARDZO MICHAŁ I RESZCIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA!!! :)))
BOOOOOOOOOOOOŻĘ :) ALE MIŁO MI SIĘ ZROBIŁO :))) DZIĘKUJĘ BARDZO MICHAŁ I RESZCIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA!!! :)))[color=violet]BOOOOOOOOOOOOŻĘ :) ALE MIŁO MI SIĘ ZROBIŁO :))) DZIĘKUJĘ BARDZO MICHAŁ I RESZCIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA!!! :)))
Turka
Turka
  10 Noviembre 2012
Ej, coś się post zepsuł :and:
Nastal
Nastal
  10 Noviembre 2012
stówa i pianka d83cdf7a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.