Posty: 2 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 |
BluzgometrTM: 47
laura21
2 Julio 2012 (pierwszy post)
Jeżeli chcesz kogoś kłamać to lepiej nie zaczynaj rozmowy bo jesteś osoba nie dowartościowaną a przyciągaj ludzi do siebie szczerą i otwartą rozmową ;)
Adidasowa
3 Julio 2012
Aż nie wiem co napisać. [*]
Marylajn
3 Julio 2012
nic nie pisz, tak będzie najlepiej!
CamiIa
4 Julio 2012
BEDE KŁAMAĆ, A CO!
Adidasowa
4 Julio 2012
Konto usunięte: nic nie pisz, tak będzie najlepiej!