Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Sprzedam e36 95r info na pw
konto usunięte
30 Junio 2010
126p 4ever
konto usunięte
30 Junio 2010
Pozdrowionka dla Wszystkich fanów motoryzacjiii :))
konto usunięte
28 Junio 2010
Tuning - moje życie...
konto usunięte
27 Junio 2010
-Japan Style- NisMo W żyłach Płynie Benzyna, w sercu świszczy TurbinA PZDR dla wszystkiCH :D
no siemka
konto usunięte
24 Junio 2010
polonez...
konto usunięte
12 Diciembre 2010
GermanStyle Is My Life :D
konto usunięte
17 Junio 2010
Najlepsze auta to te które są nasze :)
konto usunięte
17 Junio 2010
witam:))
konto usunięte
16 Junio 2010
vw to jest maszyna a nie jakieś tam bemki :P
konto usunięte
13 Junio 2010
tylko i zawsze BMW
Jazda na maksa jest jak sie sciga na cwierc mili BMW E36---280konnym potworem
kalinikta zgadzam sie z Toba niema jak JapStyl hah sam mam japonca
konto usunięte
9 Junio 2010
najlepsze to są hondy , subaru i mercedes i po huj się kłócicie ??
konto usunięte
9 Junio 2010
najlepsze to japonce i niemce :)
konto usunięte
9 Junio 2010
Kto nie jara ten fujara (text mojego teamu prowokujący do palenia laćka)
gsi forever;D
konto usunięte
8 Junio 2010
Najlepsza jest Toyota Supra 3.0i Twin Turbo 270KM
konto usunięte
16 Julio 2010
szukam kogos co jeździ astrą 2.0 16V :)