konto usunięte
Pierwszy post
25 Diciembre 2014
Ja byłam, bo mnie rodzina namówiła, bo prawie nigdy do kościoła nie chodzę. Szczerze mówiąc było nudno, ale zdziwiło mnie trochę kazanie księdza. Nawet w taki dzień musiał wtrącić wątek o genach i lesbijkach. :-o
A u Was jakie było kazanie? ;-)
25 Diciembre 2014
Ja nie byłem, bo nie chodzę do kościoła strata czasu.
25 Diciembre 2014
Benek w radiu coś dziamolił, w pracy niestety wiszę, na pasterkę idzie się obok kościołów tam jest o wiele ciekawiej
25 Diciembre 2014
Moj stary w Czestochowie , tylko co Cie to interesuje...
25 Diciembre 2014
ja prawie byłem,ale się wódka skończyła
25 Diciembre 2014
Myślę,że większość na tą pasterkę się wybrała,ale po prostu nie doszła XD
25 Diciembre 2014
Ja, aczkolwiek do końca nie wytrzymalam :D
25 Diciembre 2014
Też bym wolała zostać w domu albo zboczyć po drodze. Niestety deszcz lał Tak bardzo, że już z dwojga złego wolałam siedzieć w kościele niż przed. :-P
25 Diciembre 2014
Pasterke to ja w pracy obchodzilem xD ;]
25 Diciembre 2014
Ja bylem ale nie w tym sdnsie bo dalej obchodze hehe
25 Diciembre 2014
Chciałem iść na pasterkę ale jak to zawsze bywa kobieta sprowadziła mnie na złą drogę i wylądowałem w barze :(
25 Diciembre 2014
Do kosciola chodzi ciemnogrod,rzucaja na taca na zbiorki na hmm "organy" tymczasem ksieza wyrzekajacy sie pewnych rzeczy buduja sobie palace,kupuja nowe autka,jezdza na wakacje ruchaja.Kosciol w dzisiejszych czasach to mafia,powinni byc opodatkowani i miec kase fiskalna.Siostra brała śluby na wszystko był cennik,niby co łaska ale ksiadz sugerowal ile za jaka usługe... U wiekszosci pasterka wyglada tak-idziemy sie gdzies nachlać ;)
25 Diciembre 2014
Ja niestety nie bylam bo sie zapatrzylam na telewizor
25 Diciembre 2014
ja jeszcze jestem na pasterce ksiadz dobrze leci
25 Diciembre 2014
ja bylem troche zimno bylo ale ok a po pasterce wiadomo ze impreza do rana a poniej do wieczora i tak w kolo do 28:
)
25 Diciembre 2014
Ja byłem to już tradycja obok kościoła jest knajpa i tam się chodzi na pastoralke
25 Diciembre 2014
LUUUUUUUUUUUUUUUUUDZie-ale obciach.
25 Diciembre 2014
A ja oglądałem pasterkę z bazyliki św.Piotra w Watykanie :)
25 Diciembre 2014
A mnie strasznie irytuje postawa katolików na święta. Czyli rok płaczą ze bieda, że nie ma pieniędzy, że ciężko się żyje a na święta ci sami ludzie w supermarketach zostawiają wielkie sumy na zakupach. W święta gotują, pieką, jedzą ile wlezie ZAPOMINAJĄC O DUCHU ŚWIAT. Jak poganie... Nie mają pojęcia o zwyczajach świątecznych. Dlaczego jest 12 potraw, dlaczego Jezus się narodził, nie mówiąc już o Biblii na świątecznym stole... Święta to czas kontemplacji jestestwa a nie bezmyślnego żarcia ile wlezie...