konto usunięte
Pierwszy post
3 Octubre 2013
Może kiedyś jakaś wspólna gwiazdorska konferencja na skaypie taki sobie o miły akcent na samotny wieczór ! ;) ?
Co o tym myślicie ;p ?
3 Octubre 2013
Ja chciałbym z Tobą sam na sam.
3 Octubre 2013
Ja nie mam internetu :/ jak sobie kupię to ok! zgadamy się listownie wtedy kiedy wejdziemy na internet i pogadamy o pogodzi. Ok?
4 Octubre 2013
RomantycznySamiec w takim razie kiedyś zapraszam ;p