Jak tam kochani
Zyjecie po
świętach
?
Witam wszystkich
W grupie
Wesołego alleluja
Waszystkim w grupie
Takie tam
Nie zapominaj
Wielka Sobota
Obecnosc
Kto obcny
Obecnosc na dzisiaj
Piontek kto jest
Jak tam wasze przygotowania
Świąteczne
Obecnosc czwartek
Kto,jest zapraszam
Obecnosc wtorek kto obecny
Zapraszwm
Dzis mamy dzień
Trzezwosci