MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

30.06.2010

Real chce Machedę

 

Real Sociedad sonduje możliwość wypożyczenia Federico Machedy ? informuje Marca.

Według hiszpańskiego dziennika przedstawiciele Realu Sociedad w najbliższych dniach chcą rozpocząć rozmowy z ?Czerwonymi Diabłami? w sprawie pozyskania włoskiego napastnika.

Real poszukuje wzmocnień, bo od przyszłego sezonu będzie występował w Primera Division.

Hiszpanie pomysł wypożyczenia Machedy będą musieli prawdopodobnie porzucić, bo agent zawodnika całkiem niedawno podkreślał, że sir Alex Ferguson nie chce nigdzie puszczać Kiko.

Lubisz to?

 


Dziewięć miesięcy temu na Redlogu pojawił się felieton Krzysztofa Mierkiewicza, dotyczący jego nastawienia do powtórek dla sędziów. Wszystko możecie przeczytać i przypomnieć sobie pod tym linkiem.

Jak można nie zauważyć takiego czegoś? To są grzechy sędziego wołające o pomstę do nieba.

 


Co sądzicie na temat powtórek w piłce nożnej? Podzielacie na dzień dzisiejszy opinię autora felietonu pod tytułem ?Zapis video ? Veto!??

Lubisz to?
konto usunięte
Moim zdaniem powinne byc te powtorki sedziowie robia bardzo powazne bledy po ktorych druzyna nie moze sie podniesc np. w meczu wlasnie Angli z Niemcami . Jesli sedzia uznal by ta bramke na 2:2 to mecz potoczylby sie zupelnie inaczej . Pozdrawiam :D
30 Junio 2010

 

Szerokim echem odbija się na całym świecie forma, jaką prezentuje reprezentacja Chile na południowoafrykańskim mundialu. Nic więc dziwnego, że największe klubu szykują oferty piłkarzy z Ameryki Południowej. Jednym z potencjalnych transferów Czerwonych Diabłów jest Alexis Sanchez.

Skrzydłowy Udinese wyraził chęć reprezentowania barw Manchesteru United w przyszłym sezonie, jednak klub z Włoch ani myśli o sprzedaży młodych talentów, chyba że trafi się oferta nie do odrzucenia. Taką właśnie ma być cena zaporowa wynosząca 30 milionów euro.

Działacze z Udine wierzą, że Manchester nie zdecyduje się na złożenie oferty i piłkarz w przyszłym sezonie wciąż będzie biegał po boiskach Serie A.

Lubisz to?
konto usunięte
Bardzo dobry zawodnik :D
5 Julio 2010

 

- Nie zamierzam powiedzieć nigdy - stwierdził w rozmowie z " Daily Star Sunday" Iker Casillas bramkarz Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii. Chodziło o jego transfer do Manchesteru United albo City!

- Jestem świadomy tego, że jest zainteresowanie obu klubów z Manchesteru. Zawsze schlebia mi, gdy najlepsze kluby świata wysoko oceniają moje bramkarskie umiejętności - powiedział Iker Casillas.

- Prze całą karierę jestem związany z Realem Madryt i wciąż czerpię radość z każdego treningu. Lubię spotykać kibiców, ale wiemy bardzo niepewny jest świat futbolu - dodał 29-letek uznawany przez wielu za najlepszego bramkarz świata.

- Nie zamierzam powiedzieć nigdy. Ale w tym momencie to Madryt musiałby mnie wykopać z klubu. Kto wie, co się stanie jak przyjdzie wielka oferta - przyznał Iker Casillas.

Lubisz to?

 

Giorgio Chiellini wkrótce podpisze nowy kontrakt z Juventusem Turyn, co oznacza koniec spekulacji na temat jego transferu do Manchesteru United.

Zdecydowane działanie Juventusu to efekt rzekomego zainteresowania piłkarzem ze strony klubu z Old Trafford. Warto zaznaczyć, że większość informacji pojawiających się we włoskich i angielskich mediach opierała się na wypowiedziach agenta Chielliniego.

? Zawodnik nigdy nie został wystawiony na listę transferową ? mówi dyrektor generalny Juventusu Turyn Giuseppe Marotta w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

? Jesteśmy gotowi na spotkanie z agentem Chielliniego i chcemy zaoferować piłkarzowi wynagrodzenie, na które zasługuje ? dodaje Marotta.

Lubisz to?
konto usunięte
no i bardzo dobrze
30 Junio 2010

 

Według Fabio Capello nie tylko Wayne Rooney, ale wszyscy reprezentanci Anglii byli zbyt zmęczeni, aby walczyć w mistrzostwach świata o najwyższe cele.

Anglicy z turniejem w RPA pożegnali się po dotkliwej porażce z Niemcami (1:4). Odpadnięcie już w 1/8 finału MŚ to klęska angielskiej kadry, bo wyspiarze mierzyli w zdobycie Pucharu Świata.

? Nie tylko Wayne Rooney, ale wszyscy piłkarze byli zmęczeni. Trenerzy powiedzieli mi, że kondycja zawodników nie była taka jak normalnie ? mówi Capello.

? Piłkarze nie grali tak dobrze jak potrafią, byli za wolni. Podczas ostatnich siedmiu spotkań, wliczając w to mecze towarzyskie, nie byli tak szybcy jak są zazwyczaj.

? Po tym turnieju rozumiem sporo. Piłkarze świetnie prezentowali się na treningach, byli skupieni, ale nasze występy nie były na odpowiednim poziomie. Prawdopodobnie byliśmy za bardzo zmęczeni.

Capello pytany o wprowadzenie przerwy zimowej w Premier League twierdzi: ? Niemcy zawsze dobrze spisują się w drugiej części sezonu, kiedy grają w Lidze Mistrzów. Regeneracja sił jest bardzo ważna w futbolu, ale nie w mojej gestii leży ustalanie terminarza.

Lubisz to?

 

Rio Ferdinand w telewizji musiał oglądać zmagania swoich kolegów, którzy zostali rozgromieni przez Niemców aż 4-1.

Kapitan Anglików jest przekonany, że nieuznana bramka Lamparda miała znaczący wpływ na przebieg spotkania.

- Jeśli bramka Lampsa byłaby uznana mielibyśmy 2-2 i gra zaczęłaby się od nowa. Jestem pewny, że gralibyśmy wówczas na pełnych obrotach i wygralibyśmy całe spotkanie.

- Siedziałem przed telewizorem ze znajomymi i wspólnie dopingowaliśmy zespół, podobnie jak wielu fanów w pubach. Jestem profesjonalnym zawodnikiem, ale również fanem, więc wiem jak to wygląda.

- Emocje biorą górę i zastanawiasz się jakim cudem on tego nie widział? To nawet nie był kontratak, tylko gol z akcji, zatem sędzia musi dostrzegać takie rzeczy.

Angielscy zawodnicy byli krytykowani po bezbarwnym spotkaniu z Algierią i Rio Ferdinand doskonale rozumie brytyjskich kibiców, którzy w zamian za zapłacone pieniądze oczekują lepszej postawy swoich zawodników.

- Rozumiem fanów - dodał. - Ludzie zapłaci wysokie kwoty, aby tam pojechać i oglądać dobry futbol. Nie możesz przejść koło tego obojętnie, bowiem zapłacili oni swoje ciężko zarobione pieniądze. Patrząc na nasz skład można stwierdzić, że odpadnięcie w tak wczesnej części turnieju nie jest zbyt dobrym osiągnięciem - zakończył.

Lubisz to?

 

Iker Casillas jest szczęśliwy w Madrycie, ale nie wyklucza transferu z Realu. Zainteresowanie hiszpańskim bramkarzem przejawiają Manchester United i Manchester City.

? Wiem, że Manchester United i Manchester City się mną interesują ? mówi Casillas w rozmowie z Daily Star Sunday.

? Zawsze mi to schlebia, kiedy inny klub wykazuje zainteresowanie moimi umiejętnościami bramkarskimi. W Realu Madryt gram przez całą karierę i każdego dnia cieszę się, że idę na trening.

? Wszyscy jednak wiemy jak niepewny jest futbol. Nie będę zarzekał się, że nigdy nie odejdę z Realu. Na chwilę obecną musieliby mnie chcieć sprzedać w Madrycie, abym rozważył transfer.

? Kto wie, co stanie się w przyszłości, jeśli do klubu wpłynie duża oferta ? dodaje Casillas.

Lubisz to?

 

Selekcjoner reprezentacji Bułgarii Stanimir Stoiłow zaapelował do krajowych władz futbolowych, aby ci przekonali Dymitara Berbatowa do powrotu do bułgarskiej kadry.

Napastnik Manchesteru United koniec reprezentacyjnej kariery ogłosił w ostatnim miesiącu. Berbatow swoją decyzję argumentował zmęczeniem i zobowiązaniami wobec swojej rodziny.

? To niewybaczalne, że Bułgaria ma piłkarza grającego w Manchesterze United, który nie występuje w kadrze narodowej ? mówi Stoiłow.

? Zarząd Bułgarskiego Związku Piłki Nożnej powinien z nim porozmawiać. Najlepiej, gdyby był to prezydent.

Berbatow w reprezentacji Bułgarii rozegrał 77 spotkań. Z dorobkiem 48 bramek jest najskuteczniejszym strzelcem w historii swojej kadry.

Lubisz to?

 

David James zna powody słabej postawy Wayne?a Rooneya w mistrzostwach świata w RPA. Angielski bramkarz uważa, że Wazza był zbyt dokładnie pilnowany przez obrońców drużyny przeciwnej.

Mundialu w RPA Rooney nie będzie miło wspominał. Nie dość, że napastnik Manchesteru United nie zdobył gola, to Anglicy odpadli z turnieju po porażce 1:4 z Niemcami.

? Nie chodziło o brak formy. Na dzień przed naszym ostatnim meczem Rooney pakował piłkę do siatki jedna za drugą. Miałem nadzieję, że powtórzy to z Niemcami ? mówi James.

? Problem z Waynem był taki, że rywale wiedzieli o potencjalnym zagrożeniu z jego strony i robili wszystko co mogli, aby go powstrzymać.

? Rooney w meczu z Niemcami nie miał zbyt wiele miejsca. Momentami musiał cofać się bardzo głęboko, aby dostać podanie. Skoro tak robił, to nie miał zbyt wiele swobody w ataku. Wyrazy uznania dla przeciwników, że go powstrzymali ? dodaje James.

Lubisz to?
1 122 123 124 125 126 412