Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
8 Febrero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
8 Febrero 2009
Hihi pozdrawiam samotne serduszka ; D
konto usunięte
7 Febrero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
17 Abril 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*
konto usunięte
7 Febrero 2009
jaa sie wypisuje znalazlem chlopaka wiec sie wypisuje hehe:D pzdr. dla klanowiczy:) :P
konto usunięte
7 Febrero 2009
Sama samotna... z nadzieją że go spotka... ;DD ;p pozdro dla klanowiczy ;]]
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
7 Febrero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
7 Febrero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** ... ;((
konto usunięte
7 Febrero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** ... :(:(:(:
konto usunięte
7 Febrero 2009
dla tych co miłosc jest warta prawie zycie :D
konto usunięte
7 Febrero 2009
ssamottnii
oddam serce w dobre ręce
Ile mozna tak być samotnym ;(( Ja tak nie chem !!!!!!!!!!!!!! SAMOTNOŚĆ
konto usunięte
9 Junio 2009
samotnosc czasami poplaca...mozna przemyslec wszystko...:) pzdr 4 all:*:*
konto usunięte
10 Septiembre 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :(:( samotna i smutna bardzo...;((
konto usunięte
5 Febrero 2009
:* ode mnie dla serduszek które nie mają swojej drugiej połówki
konto usunięte
5 Febrero 2009
Samotni... x33
konto usunięte
5 Febrero 2009
dla wszystkich ktorzy nie chca byc samotni ...,:******
konto usunięte
5 Febrero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :(:(