Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
15 Mayo 2009
Samotny niczym uschnięte drzewo na środku pustyni:(:(:(:(:(
konto usunięte
14 Mayo 2009
Samotnosc to taka straszna trwoga
konto usunięte
13 Mayo 2009
Sama,ale nie samotna;)
konto usunięte
12 Mayo 2009
...:Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
11 Mayo 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
11 Mayo 2009
Poszukuje swojej 2 polówki ;)
konto usunięte
11 Mayo 2009
Kur*a kto mi coś znajdzie ?? ; D
konto usunięte
11 Mayo 2009
Sama samotna w nadzieji, że GO spotka . . . !.
konto usunięte
10 Mayo 2009
_ samotność ;/ taa**
konto usunięte
10 Mayo 2009
taka sobie samiuteńka ... ; )
konto usunięte
9 Mayo 2009
SamoTne sErducHaa
konto usunięte
9 Mayo 2009
Dla Wszystkich Samotnych Serduszek. ;**
konto usunięte
9 Mayo 2009
...*Dla wszystkich samotnych serduszek...*
konto usunięte
9 Mayo 2009
...:Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
7 Mayo 2009
Czym dla Ciebie jest szczęście ?? ... gdy tyle samotnych serduszek błąka się po świecie ... nie wiedząc czemu szczęścia w pełni nie zazna, ten którego serduszko drugiego nie pozna ...
konto usunięte
6 Mayo 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek
konto usunięte
6 Mayo 2009
Pozdrawiam wszystkich samotnych serduszek ;***
konto usunięte
5 Mayo 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
10 Mayo 2009
? ? ? ? ? ? ? Gdzie jest ta miłość co szukam ją.
konto usunięte
4 Mayo 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek ... ;**