dobre zdjecie kulturystyczne
Komentarze (50)
Akun dihapus
14 Noviembre 2011
ALE BYŁAM PYZA NA BUZI HAHAHAHAHAHA
KubaWLD
30 Diciembre 2010
Ale musi duzo wyciskać
Akun dihapus
22 Diciembre 2010
Prudzia koksik :D hahah ładnie ;p ;*
patrique
8 Diciembre 2010
hahahaha cięta riposta =]
Akun dihapus
5 Diciembre 2010
zalosne bo ma wieksza lape od ciebie:D?
moon1994
5 Diciembre 2010
Żałosne ...
Akun dihapus
26 Noviembre 2010
no jak dla mnie zajebiście :)
Akun dihapus
18 Noviembre 2010
No Bic jak Opona od traktora :P ^^
Akun dihapus
16 Noviembre 2010
jakos przezyje to ze Ci sie nie podoba
Akun dihapus
16 Noviembre 2010
ty skate w krate, boli cie prawda co nie ?
Akun dihapus
16 Noviembre 2010
to foto nie pasuje do tego albumu , w lusterku robione nie jest i do sweet tez nie nalezy , fajne okulary.
Akun dihapus
16 Noviembre 2010
a ja tak nie uwazam :D
o jak bedzie trzeba to nabije sie na rozen i wyotpie tluszcz :mrgreen:
o jak bedzie trzeba to nabije sie na rozen i wyotpie tluszcz :mrgreen:
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
Też tak uważam :D
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
nie kus :D nie kus :D
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
taaak :D
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
aaaaa
a to mowisz z racji wlasnych upodoban ? ;>>> :D
a to mowisz z racji wlasnych upodoban ? ;>>> :D
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
''kochanego ciałka nigdy za wiele ''
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
a do czego ma sie odnosic ten cytat ?;>
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
pośladki :>
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
co to sa perdle?
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
haha Patryk tekst miesiaca;d
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
Ale i tak mam to w dupceeeeeeee :kupa: :D
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
ale wydawało mi sie, że napisał to ironicznie. Jakos tak to
odebrałam. hahahah Pan Patryk napisał idealny cytat do sytuacji :D
odebrałam. hahahah Pan Patryk napisał idealny cytat do sytuacji :D
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
"lubię duże perdle takie są najlepsze do tego C albo D i jest pięknie w kolanach mięknę fred i jego kulki za to robią się wieksze to jest silniejsze niż mięśnie "
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
no bo napisalas co myslisz i napisalas madrze
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
dlaczego zabłysnełam? Proszę o wytlumaczenie.
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
Jeśli chodzi o fotke um. niżej w komentarzach to trzeba przyznac ze masz gen ;)) PS do PaleZKarabina - ten koles to pajac który chyba leczy w ten sposób kompleksy, ale Ty po tym co napisalaś błysnęłaś jeszcze lepiej ;S
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
a ja siebie nie mam za jakas mega pieknosc i zdaje sobie sprawe z tego ze nie jestem idealnie sczupla ale caly czas cwicze i staram sie poprawic swoje cialo ;)
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
kolego
uwazam ze aby kogos oceniac nalezy samemu pokazac sie kim sie jest i jak sie wyglada nie sadzisz?
uwazam ze aby kogos oceniac nalezy samemu pokazac sie kim sie jest i jak sie wyglada nie sadzisz?
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
tłuszcz to ty masz w mózgu kolego. Pamiętaj kochanego ciałka nigdy za wiele...
W jej przypadku nie ma go ani za dużo ani za mało, czyli po mojemu- jest idealnie. Pokaż się, my ocenimy (pewnie zjedziemy przy okazji się pośmiejemy) a później miej czelność kogoś komentować.
W jej przypadku nie ma go ani za dużo ani za mało, czyli po mojemu- jest idealnie. Pokaż się, my ocenimy (pewnie zjedziemy przy okazji się pośmiejemy) a później miej czelność kogoś komentować.
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
no to moze po "kulturystycznemu" skoro tak chcesz - mase masz, nic wiecej... zrzuc ten tluszcz, zapisz sie na fit, pobiegaj lub cos innego to pogadamy ;]
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
ach oczywiscie ze Ciebie najbardziej :jezyk2:
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
ale mnie najbardziej? :mrgreen:
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
ja wszystkich kochusiam i wszystkich uwielbiam ^^
zadziorna? raczej po prostu szczera :)
zadziorna? raczej po prostu szczera :)
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
ee ja Cie nie lubie i mnie irytujesz ? no coś Ty dlaczego by tak mialo byc ..:) ale cos w tym dziwnego jest bo zwrocilem uwage ze jestes zadziorna co do mojej osoby :P i tez mysle podobnie jak Ty ;>
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
a wlasnie przypomnialo mi sie... ladys ty tu pitu pitu ... A W ZARZE BYŁEŚ ?!?!?!?!?!
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
niee... fora mi sie nie pomylily... moja fotka jest bardzo zwiazana z kulturystyka :nie: nie widac tego ?
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
c'nie michal ? :d ma sie te 40 w lapie :mrgreen:
Akun dihapus
15 Noviembre 2010
prudzia...chyba sie przejade do Ciebie w koncu:D
takie lapy...:D
takie lapy...:D
Akun dihapus
14 Noviembre 2010
ei,chyba Ci sie fora pomyliły xD
Akun dihapus
14 Noviembre 2010
a co my się do niego przyczepiliśmy :D?
Akun dihapus
14 Noviembre 2010
Biust cudny ;)
Akun dihapus
14 Noviembre 2010
prosze sie odczepic od moje biusta
Akun dihapus
14 Noviembre 2010
no mam wrazenie menez ze mnie nie lubisz i cie irytuje ^^
Akun dihapus
14 Noviembre 2010
Wielki? Ogromny :D
Akun dihapus
14 Noviembre 2010
te piersi to twój wielki atut ;)
Akun dihapus
14 Noviembre 2010
menez a masz z tym jakis problem ? ;>HAHA TO ZABRZMIALO JAKBY MNIE DRESY ZACZEPIŁY NA OBCYM OSIEDLU -TAK MAM ROZNE PROBLEMY .
P.S. NIEZŁA KLATA :d
P.S. NIEZŁA KLATA :d
Akun dihapus
14 Noviembre 2010
haha jaka minka :mrgreen:
Akun dihapus
14 Noviembre 2010
gleba hahahahahhaha
Akun dihapus
14 Noviembre 2010
dla mnie :calusek: :mrgreen: