Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
2 Marzo 2008
wwwwyyyjjjeeebaacc z tad emo !!!!
konto usunięte
2 Marzo 2008
Disturbed, Limp Bizkit, Serj Tankian... Anarchy Fighters!
konto usunięte
2 Marzo 2008
Disturbed znam, ale uwielbiam Nickelback!!!
konto usunięte
1 Marzo 2008
Imho zna ktoś Disturbed, Taproot, Chevelle ;|?
konto usunięte
1 Marzo 2008
Savatage, Saxon, Iron Maiden, Metallica, Judas Priest,Hammerfall a przede wszystkim LOST HORIZON!!
konto usunięte
1 Marzo 2008
Kto byl na Australian Pink Floyd Show??????
konto usunięte
1 Marzo 2008
Nickelback, slipknot iiii metalica!!!!!! Rock i Metal RZĄDZI!!!!!!1
konto usunięte
1 Marzo 2008
punk's not dead !! najlepsza muza...pozdro o_O
konto usunięte
1 Marzo 2008
Tylko Metal i Rock można nazwać Muzą... Pozdrowienia dla Klanowiczów ^^
konto usunięte
1 Marzo 2008
Iron Maiden! Slayer! Metallica!!! 4ever!
konto usunięte
1 Marzo 2008
To najlepsza muza na globie...
konto usunięte
1 Marzo 2008
a ja tam kocham polski rock;] ale ten zagraniczny tez wymiata...;];] ( papa roach, three days grace...) ahhh;]:D:D
konto usunięte
1 Marzo 2008
Edguy ;* i Within Temptation ! ;*
konto usunięte
1 Marzo 2008
Rock rządzi!! jeee^^^ Linkin Park, Papa Roach, Yellowcard, Crazy Town... kocham to!! pozdro :)
Do Alula192 : Ty jebana pozerko... | W "O mnie" mam wypisane zespoły x_x
Korn, System of a Down i Nickelback.
Chcesz się sprawdzić?? Chcesz wiedzieć ile wynosi Twój współczynnik inteligencji?? Znajomość swojego IQ oznacza poznanie swych możliwości i bycie przygotowanym, aby coś udowodnić i komuś zaimponować. chcesz się sprawdzić?? Chcesz wiedzieć
konto usunięte
29 Febrero 2008
Evanescence, Within Temptation,Nickelback, Avril Lavigne...itp :)
konto usunięte
24 Abril 2008
My chemical romance , Gren Day ... Metalica, System of down ... itp xDD