Komentarze (17)
Cuenta eliminada
17 Julio 2010
ale że ja?
Ranzatsu
17 Julio 2010
ale Wy niektórzy jesteście drętwi koneserzy...
Cuenta eliminada
16 Julio 2010
Nie każdy od razu musi być wielkim artystą ^^
Cuenta eliminada
10 Julio 2010
tak podpiszmy się wszyscy pod konstytucją :P
Cuenta eliminada
10 Julio 2010
db ja sie nie lubie klocic;p bo jak to politycy twierdzą ZGODA BUDUJE!hehe
Cuenta eliminada
10 Julio 2010
no i tym chce się ktoś pochwalić? wg mnie nie ma czym -.-
ananananas
10 Julio 2010
no i ? Nie każdy rysunek musi przypominać arcydzieło.
Cuenta eliminada
10 Julio 2010
mnie sie podoba..przeciez od razu widac ze nie byl robiony jak arcydzielo tylko bazgroly jakies na lekcji czy cos;p;p:D
Cuenta eliminada
10 Julio 2010
fakt. szału nie ma.
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
krewa? taką krewe każdy umi nabazgrać. nic nadzwyczajnego..
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
Chyba tzw kreski :lol:
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
krewa:D
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
Pojęcia nie mam.
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
co tam jest zajebistego? :|
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
zajebiste:D
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
włosy świetne xd
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
ciekawe ;d