Klan Piwoszy ;] - podpisy grupy | Fotka.com

Klan Piwoszy ;]

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

13 Agosto 2008
piwko zajefajna żecz

14 Agosto 2008
KOOCHAM PIWOO Lech, Heineken, Carlsberg, Żywiec, Tyskie... Desperados... i wiele wiele innych...

13 Agosto 2008
Lech najlepszy no jeszcze Carlsberg ;xd

13 Agosto 2008
Leszek zielony...to jest piwko..mmmmmmmmm:)

13 Agosto 2008
Carlsberg i Lech xd pozdro :PPP

13 Agosto 2008
Ja pije tylko Lecha Pilsa!! Najlepsze piwko :):)

12 Agosto 2008
Bo dobre piwo nie jest zle ;p

12 Agosto 2008
Hmm...jak ja uwielbiam zielonego leszka:-) mniam mniam:-)pychotka:P

29 Agosto 2008
HARNAS>REDS>ZUBR>LECH PILS>TO JEST KURWA TO!!!

12 Agosto 2008
Tyskie najlepsze:d

12 Agosto 2008
Ja lubię tylko "LECH"! Czasem wypiję inne piwko, ale tylko kiedy nie ma LECHA ;-)

13 Agosto 2008
Dobre jest tez DESPERADOS Smak piwa dzikosc teqili :D:D Mniamm Kocham Piwko(ale musi byc zimne!!)

5 Julio 2009
Piwkoo mniam mniam ;** a naj najlepsz eto Lech i Redds xd

12 Agosto 2008
NOM ja jestem smakoszem zielonego lecha :D:D piwkoxD xD

12 Agosto 2008
Ohhh piwko,,,hehehhe mniaammm hihiih

12 Agosto 2008
okOcim mOcne ;DD ponad wszystkie :D

12 Agosto 2008
zielony lech to swietne piwo, które jest dla mnie jak paliwo, no i po nim chodze krzywo hehe

11 Agosto 2008
a piję Lecha Pilsa:)))supcio klanik pozrówki dla wszystkich piwoszy:))):***

11 Agosto 2008
hmm... Wybieram Tyskie !! fajny klan ;]

11 Agosto 2008
piwo z rana jak śmietana... ale wieczorem podchodzi bardziej ;p