Komentarze (50)
Cuenta eliminada
18 Febrero 2011
Piękna rzecz piękna :))
Czarna1906
4 Diciembre 2010
Najlepsze piwo;D ale z buteli lepsze;d
Cuenta eliminada
5 Julio 2010
lepsze butelkowe ale LECH króluje
Cuenta eliminada
4 Julio 2010
; DD
Cuenta eliminada
1 Julio 2010
z butelki lepsze :D
Cuenta eliminada
26 Junio 2010
lubię:zawik::zawik::zawik:
Cuenta eliminada
26 Junio 2010
mmm:) zielone:*
Cuenta eliminada
26 Junio 2010
Król wśród piw he he
Meksyk21
23 Junio 2010
najlepsze z butelki oczywiscie :D
Cuenta eliminada
21 Junio 2010
To ten dymek z buteleczki przy otwieraniu tak pachnie xD
Cuenta eliminada
18 Junio 2010
Bardzo zajebiste piwko ;P nie wiem jak czuje w nim lekką nutkę Maryśki :P
Cuenta eliminada
6 Mayo 2010
Ulubione;**
Cuenta eliminada
5 Mayo 2010
mmniaam....uwielbiam ale w butelce:))
Cuenta eliminada
4 Mayo 2010
ulubione..:)
Cuenta eliminada
4 Mayo 2010
Mmm LECH to jest to:D
Cuenta eliminada
4 Mayo 2010
moje pifffkoo
Cuenta eliminada
4 Mayo 2010
Potwierdzam że najlepsze lecz BUTELKOWE a nie z puchy ;)
Cuenta eliminada
3 Mayo 2010
Najlepsze ! i to nie podważalnie !! :)
Cuenta eliminada
6 Febrero 2010
mega najlepsze ! :ddd
Cuenta eliminada
3 Febrero 2010
dobre, ale tyskie lepsze ;D ;]
Cuenta eliminada
1 Febrero 2010
Lepszego nie ma co :D:D:D:D
Cuenta eliminada
1 Febrero 2010
"GrAzIa1990" nie wiesz co dobre :P :D
GrAzIa1990
1 Febrero 2010
BŁEEEE!!!!!
artur345
31 Enero 2010
zielony soczek:napalony::napalony::napalony:
Cuenta eliminada
31 Enero 2010
Lepszego nie ma ; D:ziober:
Cuenta eliminada
31 Enero 2010
Leszek ;P
Cuenta eliminada
31 Enero 2010
Najlepszy:D
Cuenta eliminada
19 Diciembre 2009
Mm Pycha ;d ;*
Cuenta eliminada
19 Diciembre 2009
http://chomikuj.pl/?page=148804 ciekawy serwis do ściągania i udostępniania plików. znajdziesz tu np. nowości filmowe muzyka gry, programy i wiele wiele innych zapraszam!!!!
JumpZiom
23 Octubre 2009
ohhh Tak zimny Lech ;]
Cuenta eliminada
16 Septiembre 2009
Po godzinach LECH ;]
Cuenta eliminada
1 Septiembre 2009
Mmmmm....;**
Cuenta eliminada
1 Septiembre 2009
butelkowy lepszy, ale Lech jeden z lepszych piw ;)
Cuenta eliminada
1 Septiembre 2009
mniam kocham ;* ;D
Cuenta eliminada
31 Agosto 2009
Niee Ma Jak To Leszek Mmmm
Cuenta eliminada
31 Agosto 2009
kocham xd
Cuenta eliminada
22 Agosto 2009
Jest Lech Jest Impreza!
ComabyCiTakbeDziE
21 Agosto 2009
moje! :DD
Cuenta eliminada
9 Agosto 2009
Mmm ;))
skoti1413
3 Agosto 2009
leszek dobry!!!!tylko troche słaby;D
Cuenta eliminada
28 Julio 2009
mniam ;** pychotka xD ^^
LastSamuraj
24 Julio 2009
Tiaaa butelkowy lepszy ; ) smaczne piwo dobre na słoneczny dzień ;]
Cuenta eliminada
23 Julio 2009
wiadomo co dobre ;DD
Cuenta eliminada
22 Julio 2009
najlepszy ^^ ;)
Cuenta eliminada
22 Julio 2009
mniam :D:D ^^
Cuenta eliminada
22 Julio 2009
ah leszek hmm lepszy w butelce ;p
Patrycja
22 Julio 2009
haaaa :D dobry fotograf ze mnie ;D hahah ;))
PannaAnnaK
22 Julio 2009
mmmm.....ale pychota:D
Cuenta eliminada
22 Julio 2009
i to mi sie podoba xD
Cuenta eliminada
22 Julio 2009
Ahhh tak najlepszy jest Leszek:):) mmmm
