Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
7 Marzo 2008
mmmniaam jakie fajnusie foteczki...oj idę przekąsić jakąś czekoladkee :)
konto usunięte
7 Marzo 2008
mniam mniam słodziutko mi się robi jak myśle o czekoladce...koffam ją!! :*:*
konto usunięte
6 Marzo 2008
kocham kocham czekoladke!!!!!!!!!!
konto usunięte
5 Marzo 2008
czekolada dobra na wszystko ...i na te pochmurne dni jak i słoneczne... :D
konto usunięte
28 Marzo 2008
uwielbiam czekolade najlepsza milka z orzechami:P
konto usunięte
5 Marzo 2008
czekolada milka truskawkowa jest najlepsza:D
konto usunięte
5 Marzo 2008
A probowaliscie nowej czekolady WEDLA z advokatem... mhmmmmm rozplywam sie:D
konto usunięte
5 Marzo 2008
kocham czekolade ;Dmm xd
konto usunięte
5 Marzo 2008
Najlepsze co człowiek mógł wymyślić!!!
konto usunięte
4 Marzo 2008
mMm... czekolada z orzechami :) Mniam mniam... jesio biała z wiórkami kokosowymi :) Pozdrawiam :)
konto usunięte
4 Marzo 2008
Czek0ladaa ... najlepsza milka mleczna m0im zdaniemm .. ! ^^ aCh .. xPpp .. ! pyChaa : x
konto usunięte
4 Marzo 2008
czekolada mmm... pycha!!! najlepsza jest mleczna, z miętą lub z orzechami :))
konto usunięte
4 Marzo 2008
i x3 chocolate.! . chocolate is the best.! x) .. chocolate is my live.! . chocolate is my love x3.! ^^ pEeS. ang tu zajechało. xD . hihi. x] xD
konto usunięte
4 Marzo 2008
czekolada biała uwielbiam...
konto usunięte
4 Marzo 2008
czekolada z orzechami i ja tak to jest to...
konto usunięte
4 Marzo 2008
uwielbiam czekoladę
konto usunięte
4 Marzo 2008
Mmmm... czekoladka... pychotka!
konto usunięte
4 Marzo 2008
cZekOlDa < moje ulubione danie ;pp mmm;*
konto usunięte
22 Noviembre 2008
Mmm... cekoladke moge jesc bez konca:)) Pzdr dla tych co lubia czekolade:D
konto usunięte
4 Marzo 2008
czekolada z orzechami rulezz:D:D:D:D