Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
1 Julio 2012
zach-pom wita ;D
:))damy rade
jest siii :D
konto usunięte
30 Junio 2012
zacne
fajneee ;]
konto usunięte
29 Junio 2012
Rogal :D :***
konto usunięte
29 Junio 2012
Jastrzebie zaprasza , a Przyjazn odstrasza ;))) zwiedzać ? to ja jastrzebie , solo ? to wbijajcie na OsP ;d pOZDRO ZIOMKI ;*
konto usunięte
28 Junio 2012
Counvers ; *
konto usunięte
28 Junio 2012
Personanongrata;)
To Są Emoty Z Komunikatora "Whatsapp" :P Hahaha :D
konto usunięte
28 Junio 2012
zabrze wszystkich pozdrawia :))
hej ;-)
konto usunięte
28 Junio 2012
świetne
konto usunięte
28 Junio 2012
SLUPSK wita i goraco pozdrawia :))))))))))))
konto usunięte
28 Junio 2012
hey . ; ))))))))))))))))))))) !
konto usunięte
28 Junio 2012
Elo siema Elo ; *
konto usunięte
27 Junio 2012
Ciekawe te new emoty ;]
konto usunięte
27 Junio 2012
Ślask wita i pozdrawia:):):)
konto usunięte
27 Junio 2012
Siemanko wszystkim :D
hejoooo :D
