Komentarze (50)
Cuenta eliminada
25 Febrero 2011
:)
Cuenta eliminada
22 Febrero 2011
;****
Cuenta eliminada
16 Febrero 2011
:calusek:
Cuenta eliminada
15 Febrero 2011
;)):**
Cuenta eliminada
15 Febrero 2011
XD
Cuenta eliminada
12 Febrero 2011
@Varadisex3 To Borys nie Maxwell :lol:
Cuenta eliminada
11 Febrero 2011
bardzo miły i sympatyczny facet:)pozdrawiam
Cuenta eliminada
10 Febrero 2011
max cwel ; d
Cuenta eliminada
9 Febrero 2011
Troszkę zmęczone Te spojrzenie ale jakże urocze ;**
a Ci ludzie pod spodem... albo pozostawię to bez komentarza ;/
;* Twoje piosenki Mówią najlepiej o tym jakim Jesteś Człowiekiem ;* wrażliwym i ciepłym ;*
a Ci ludzie pod spodem... albo pozostawię to bez komentarza ;/
;* Twoje piosenki Mówią najlepiej o tym jakim Jesteś Człowiekiem ;* wrażliwym i ciepłym ;*
Cuenta eliminada
9 Febrero 2011
Zero porównania z DJ który gra u mnei na dyskotece i też zwie sie Borys...
Ten tu wogóle nie jest pociągającyyy .. ;P
Ten tu wogóle nie jest pociągającyyy .. ;P
Cuenta eliminada
5 Febrero 2011
Co do wyglądu - może być, przeciętny. Ale lubię jego wokal ^^
Cuenta eliminada
27 Enero 2011
to iz ktos ma wyglad lagodny nie oznacza ,ze jest dnem..
Cuenta eliminada
27 Enero 2011
....luuukaszek88 Hehe nie nie tO nie Szyc xD
luuukaszek88
25 Enero 2011
widziałem jak jeden borys nadstawiał dupy w necie innym panom może to ten..?
Cuenta eliminada
25 Enero 2011
NO tak ale kim jest ten caly Borys???? Jaka nOwa wschOdzaca gwiazda? xD
Cuenta eliminada
21 Enero 2011
Borys jest super;**Większość jego piosenek znam na pamięć;)a najbardziej lubię "My love";D
Cuenta eliminada
21 Enero 2011
Taki laluś jakiś xd
Cuenta eliminada
20 Enero 2011
Borys ma bardzo ładne piosenki tylko trzeba potrafić zrozumieć ich tekst a wy mu po prostu zazdrościcie;p;p;p
Cuenta eliminada
19 Enero 2011
Cudo palce lizać
Diana
19 Enero 2011
Piotrze cichaj ;D
Podobno śpiewa . Nie słucham tego typu muzyki. Jest to jest ;]
Podobno śpiewa . Nie słucham tego typu muzyki. Jest to jest ;]
Cuenta eliminada
17 Enero 2011
a kto to???
Cuenta eliminada
16 Enero 2011
Cudnie:*
monkup
16 Enero 2011
:))
sunsmilexd
13 Enero 2011
:)
Cuenta eliminada
13 Enero 2011
slodko:)
sweetkissformy
11 Enero 2011
i am cute then you
Cuenta eliminada
10 Enero 2011
tępe choooje xD
Cuenta eliminada
10 Enero 2011
ale to powiedzcie jak sie nazwa;p bo ja nie znam gościa ;p i z tego co widzę to popularn nie jest ;p
Cuenta eliminada
10 Enero 2011
Nie slyszalam ani jednej piosenki w jego wykonaniu... nie znam goo jako artysty :) ale nie jest zly ;p ma fajne oczy ;p
Cuenta eliminada
10 Enero 2011
jest piosenkarzem. (:
bardzo przystojnym piosenkarzem. ^^ :]
bardzo przystojnym piosenkarzem. ^^ :]
Cuenta eliminada
9 Enero 2011
bez szału ;)
Cuenta eliminada
8 Enero 2011
widocznie nikt go nie zna ;]
Cuenta eliminada
8 Enero 2011
Brawooo jesteście w albumie ''Czat z Borysem'' a się pytacie kto to ? :/
Cuenta eliminada
7 Enero 2011
RudeWredne szkoda, że za marzenia nie karają :-P
Cuenta eliminada
7 Enero 2011
no co, taki sobie chłopaczyna ;D
Cuenta eliminada
6 Enero 2011
kto to?:P
Cuenta eliminada
4 Enero 2011
fajnyy ^^
Cuenta eliminada
28 Diciembre 2010
Jest spoko. Ma wlasny styl i dobrze sie w nim czuje a to najwazniejsze. I bez przesady, wcale brzydki nie jest
Cuenta eliminada
28 Diciembre 2010
anorektyk
ToxycznaKas
27 Diciembre 2010
byłby fajny jakby go inaczej wystylizować
Cuenta eliminada
27 Diciembre 2010
Super fotki:)pozdrawiam
Cuenta eliminada
25 Diciembre 2010
Jest zajebisty;**
Cuenta eliminada
21 Diciembre 2010
NAtaaLIaaLBn przecież dobrze wiesz, że na lepszego (ani na niego) nie będzie Ciebie stać :) więc zaniż trochę swoje wymogi ;)
Cuenta eliminada
20 Diciembre 2010
bez kitu.brzydal a dziewczynom juz mokro w majtach;/
Cuenta eliminada
18 Diciembre 2010
ciciuch jakiś a wy się podniecacie xD
Cuenta eliminada
17 Diciembre 2010
Eee... Taki se;P
Cuenta eliminada
10 Diciembre 2010
śliczny ;))
Cuenta eliminada
7 Diciembre 2010
Laski co wy w nim widzicie hm?
Cuenta eliminada
6 Diciembre 2010
mrrrr.....
jankes2215
5 Diciembre 2010
podobny do Elvisa :D
