Blog Fotka.pl - Borys Czapiewski - czat | Fotka.com

Blog Fotka.pl

« Wszystkie albumy

Borys Czapiewski - czat

Zdjęcie 7 z 13 · 29 Septiembre 2010 · 49 komentarzy

Komentarze (49)

26 Septiembre 2013
Boskooo.. ; ))
27 Junio 2011
Słodziutko Borys ;)
20 Mayo 2011
bajeczny!on już jest mój!he he
23 Marzo 2011
Śliczny ; *****
2 Marzo 2011
z*******y :**********
1 Marzo 2011
Boskii !!! ;*
24 Febrero 2011
Borys
17 Febrero 2011
twoj stary xD
15 Febrero 2011
czy to ważne kto???????????ważne że ładniusi hihi....
5 Febrero 2011
ladny???? LOL
4 Febrero 2011
Ale Ładny Chłopak:)
2 Febrero 2011
kto to jest??
29 Enero 2011
http://www.youtube.com/watch?v=f2UdI0qZ5Cw
22 Enero 2011
no no fajniutki
13 Enero 2011
Są powody do mruczenia:)
12 Enero 2011
Świetne piosenki ;] np.http://www.youtube.com /watch?v=VDQakBoGi2o
12 Enero 2011
kto to jest............. ;p
11 Enero 2011
ja też nie wiem kto to :P napewno nikt ważny :P
8 Enero 2011
mrrr jakie ciacho , ale bym cię schrupała :********
1 Enero 2011
Fajne ciacho:P
18 Diciembre 2010
kto to jest??oO
18 Diciembre 2010
Jejku...cóż za wyznania miłości...jak można kochać kogoś, kogo się nie zna? hmm?
5 Diciembre 2010
kto to?
5 Diciembre 2010
kocham cię
14 Noviembre 2010
ciachoooooo ! ;***********************************
8 Noviembre 2010
mmmm kocham cię
8 Noviembre 2010
:)
7 Noviembre 2010
mniami:*
6 Noviembre 2010
Borys Czapiewski
6 Noviembre 2010
a kto to jest?
6 Noviembre 2010
mmmm ;*
6 Noviembre 2010
mmmmmmmmmmm.:)
6 Noviembre 2010
no dobrze, już wiem, że to jakiś Borys. Tylko co ona takiego robi, że z niego takie bożyszcze.
3 Noviembre 2010
ładna koszulka heh;)
2 Noviembre 2010
co to za leszcz?
1 Noviembre 2010
ładna koszulka heh;)
uroczo;))
31 Octubre 2010
przystojny facet ( ale fakt t/s damski masz ...) nie szata zdobi człowieka i tego sie trzymajmy - pozdrawiam :)
31 Octubre 2010
jaki pedał...
30 Octubre 2010
wlasnie co to za pedal
30 Octubre 2010
co to za pedał :|
27 Octubre 2010
Borys ; D mrr ; D
27 Octubre 2010
No prosze jaki zapracowany....pozdrawiam
24 Octubre 2010
;*
22 Octubre 2010
Też mam tą koszulkę :P
22 Octubre 2010
ale ciasteczko;**
16 Octubre 2010
mmm jaki słodki:)
16 Octubre 2010
sliczny:)
5 Octubre 2010
Borys .
5 Octubre 2010
kto to?