Dzielimy tort, nie udziały ;)
Komentarze (22)
Cuenta eliminada
6 Julio 2011
i po palcu
Cuenta eliminada
11 Junio 2011
uważaj na palce ! :wtf:
OnaWrocYeeee
28 Abril 2011
:punk:
Cuenta eliminada
21 Marzo 2011
Tort był smaczny? życzę ów ...:)
Cuenta eliminada
14 Marzo 2011
Spóła ^:^
Cuenta eliminada
9 Marzo 2011
torcik fajny :D
Cuenta eliminada
27 Febrero 2011
:))
Cuenta eliminada
25 Febrero 2011
jakie 10 dni ;D pewnie skonczylo sie na lampce szampana
jeszcze nie wszyscy bo pewnie wieksza czesc prowadzila ;D ;D :kon:
jeszcze nie wszyscy bo pewnie wieksza czesc prowadzila ;D ;D :kon:
DiablicaElcia
17 Febrero 2011
Chyba nie macie zamiaru pic przez 10dni?? :D
Cuenta eliminada
17 Febrero 2011
SUPER-tak trzymać
kristorer17
17 Febrero 2011
dałbyś kawałek :)
arturjs
16 Febrero 2011
Daway Czorta :D
Cuenta eliminada
15 Febrero 2011
Nie wciskaj za duzo cukru , to niezdrowe :lol:
Cuenta eliminada
15 Febrero 2011
No, i super ciekawe czy torcik był dobry ;))
AdamChrzescijanin
15 Febrero 2011
ałć mój "Tomcio" paluszek hehe
Cuenta eliminada
15 Febrero 2011
smacznego :))) i wszystkiego co najlepsze :) niech portal dalej się fajnie przyjemnie rozwija :)
Cuenta eliminada
14 Febrero 2011
chyba tal :nutki:
Cuenta eliminada
14 Febrero 2011
główny admin fotki?xd
asiulka14151
14 Febrero 2011
smacznego:):zabawa:
Cuenta eliminada
14 Febrero 2011
Smacznego:):nutki::nutki::nutki:
Cuenta eliminada
14 Febrero 2011
Daj kawałek :ziober2:
Cari91
14 Febrero 2011
Smacznego :) ;p
