Blog Fotka.pl - Supermodelka 2011 | Fotka.com

Blog Fotka.pl

« Wszystkie albumy

Supermodelka 2011

Zdjęcie 5 z 29 · 19 Enero 2011 · 29 komentarzy

Komentarze (29)

ludzie jacy wy jesteście płytcy hehehehe ładne są ladne hehehehe
a ty śmierdzisz FAJAMI :P
hehehe najlepsze jest to ze na zdjeciach gdzie sa razem duzo osob dodaje komentarze ze sa nie ladne i w ogole. A jak sa na osobnych zdjeciach i sa same to wszyscy pisza ze sa ładne i ze ta albo inna najladniejsza ;D obejrzcie wiecej zdjec a nie sporzycie na jedno i stwierdzacie ze sa do dupy wszystkie bo smieszy mnie to hehehehe ;D
MECHA27.... Ty piszesz i oceniasz innych.... piszesz jak tak mozna brzydko wyglądac :) a Ty chyba sobie niepatrzales w lustro jak Ty wyglądasz...najpierw ocen siebie pozniej innych o masakra jaki człowiek....żal :-/
15 Mayo 2011
haha
ja sie was pytam gdzie są piniondze za LAS ? :crylol:
JEDNA z nich ma Grype Jelitową wskaż odpowiednią panienkę ;D hehehehe
jak tak można wyglądać brzydko :jezyk:
,,modeleczki, a nawet ustawić się nie potrafią. I uroda jak na modelkę też nie ta :) ale spoko jak kto woli, co kto lubi :" - co do urody to akurat nie ma ona znaczenia zupełnie
ale na tym portalu nie ocenia się wyglądu i osobowości.....
Dla wszystkich przeszlych i przyszlych spiewaczek o zalu,
zazdrosci i sciskaniu dupy :lol:
http://bilderhoster.at/upload/nvyvd1304272790.gif
i macie ludzie dowody . w dzisiejszych czasach ludzie patrzą tylko na wygląd .. może te dziewczyny mają fajną osobowość itp . ;p widac ,że są pozytywnie nastawione.
ta na kanapie w butach z futerkiem - elegancka:mrgreen: reszta do wymiany ;P
"żal Wam dupe ściska czy jak?" nie ma to jak wpieranie komuś zazdrości ;d
żal Wam dupe ściska czy jak? Patrzcie się na siebie jak wyglądacie..
czepiacie się szczegółów.
Mmmm butki z zaciekami pierwsza klasa;) ale za to włosy ma ładne:D Twarzy rewelacyjnych nie mają no ale cóż:)-nie mnie tu oceniać:D
modeleczki, a nawet ustawić się nie potrafią. I uroda jak na modelkę też nie ta :) ale spoko jak kto woli, co kto lubi :
przecietne laski ;p bycie modelka chyba nabralo znaczenia
bycie bardzo szczupla bo jakies piekneto one nie sa :zonk:
dorosną to i kształtów nabiorą jest ok
haha tamta jakie ma "czyste" buty :D :D Miss Soli haha xD
Ryje to maja kiepskie. Ciekawi mnie jak doszlo do wyboru.
28 Marzo 2011
fajne buty
ladne modeleczki
zwykł♣e ..takie z osiedla dziewczyny jak u mnie.
to sa miss???:D heh:) ale nie o spoko xD
Nie ma się co moczyć ;p;p
eeee może umyj buty od tej soli....
23 Febrero 2011
długie chude nogi. Twarze jak akumulator. nic tylko ładowac hehe miss hehe
miss hmn....zwyczajne dziewczyny