Komentarze (29)
Обліковий запис видалено
24 Mayo 2011
ludzie jacy wy jesteście płytcy hehehehe ładne są ladne hehehehe
Обліковий запис видалено
24 Mayo 2011
a ty śmierdzisz FAJAMI :P
Обліковий запис видалено
21 Mayo 2011
hehehe najlepsze jest to ze na zdjeciach gdzie sa razem duzo osob dodaje komentarze ze sa nie ladne i w ogole. A jak sa na osobnych zdjeciach i sa same to wszyscy pisza ze sa ładne i ze ta albo inna najladniejsza ;D obejrzcie wiecej zdjec a nie sporzycie na jedno i stwierdzacie ze sa do dupy wszystkie bo smieszy mnie to hehehehe ;D
Обліковий запис видалено
17 Mayo 2011
MECHA27.... Ty piszesz i oceniasz innych.... piszesz jak tak mozna brzydko wyglądac :) a Ty chyba sobie niepatrzales w lustro jak Ty wyglądasz...najpierw ocen siebie pozniej innych o masakra jaki człowiek....żal :-/
Kleosiawpr
15 Mayo 2011
haha
Обліковий запис видалено
8 Mayo 2011
ja sie was pytam gdzie są piniondze za LAS ? :crylol:
JEDNA z nich ma Grype Jelitową wskaż odpowiednią panienkę ;D hehehehe
JEDNA z nich ma Grype Jelitową wskaż odpowiednią panienkę ;D hehehehe
Обліковий запис видалено
8 Mayo 2011
jak tak można wyglądać brzydko :jezyk:
Обліковий запис видалено
3 Mayo 2011
,,modeleczki, a nawet ustawić się nie potrafią. I uroda jak na modelkę też nie ta :) ale spoko jak kto woli, co kto lubi :" - co do urody to akurat nie ma ona znaczenia zupełnie
Обліковий запис видалено
1 Mayo 2011
ale na tym portalu nie ocenia się wyglądu i osobowości.....
Обліковий запис видалено
1 Mayo 2011
Dla wszystkich przeszlych i przyszlych spiewaczek o zalu,
zazdrosci i sciskaniu dupy :lol:
http://bilderhoster.at/upload/nvyvd1304272790.gif
zazdrosci i sciskaniu dupy :lol:
http://bilderhoster.at/upload/nvyvd1304272790.gif
Обліковий запис видалено
1 Mayo 2011
i macie ludzie dowody . w dzisiejszych czasach ludzie patrzą tylko na wygląd .. może te dziewczyny mają fajną osobowość itp . ;p widac ,że są pozytywnie nastawione.
Обліковий запис видалено
1 Mayo 2011
ta na kanapie w butach z futerkiem - elegancka:mrgreen: reszta do wymiany ;P
Обліковий запис видалено
30 Abril 2011
"żal Wam dupe ściska czy jak?" nie ma to jak wpieranie komuś zazdrości ;d
Обліковий запис видалено
28 Abril 2011
żal Wam dupe ściska czy jak? Patrzcie się na siebie jak wyglądacie..
Обліковий запис видалено
27 Abril 2011
czepiacie się szczegółów.
Обліковий запис видалено
22 Abril 2011
Mmmm butki z zaciekami pierwsza klasa;) ale za to włosy ma ładne:D Twarzy rewelacyjnych nie mają no ale cóż:)-nie mnie tu oceniać:D
Обліковий запис видалено
16 Abril 2011
modeleczki, a nawet ustawić się nie potrafią. I uroda jak na modelkę też nie ta :) ale spoko jak kto woli, co kto lubi :
Обліковий запис видалено
14 Abril 2011
przecietne laski ;p bycie modelka chyba nabralo znaczenia
bycie bardzo szczupla bo jakies piekneto one nie sa :zonk:
bycie bardzo szczupla bo jakies piekneto one nie sa :zonk:
Обліковий запис видалено
7 Abril 2011
dorosną to i kształtów nabiorą jest ok
Обліковий запис видалено
1 Abril 2011
haha tamta jakie ma "czyste" buty :D :D Miss Soli haha xD
Обліковий запис видалено
30 Marzo 2011
Ryje to maja kiepskie. Ciekawi mnie jak doszlo do wyboru.
JimmYYY
28 Marzo 2011
fajne buty
Обліковий запис видалено
20 Marzo 2011
ladne modeleczki
Обліковий запис видалено
20 Marzo 2011
zwykł♣e ..takie z osiedla dziewczyny jak u mnie.
Обліковий запис видалено
6 Marzo 2011
to sa miss???:D heh:) ale nie o spoko xD
Обліковий запис видалено
26 Febrero 2011
Nie ma się co moczyć ;p;p
Обліковий запис видалено
26 Febrero 2011
eeee może umyj buty od tej soli....
Intel
23 Febrero 2011
długie chude nogi. Twarze jak akumulator. nic tylko ładowac hehe miss hehe
Обліковий запис видалено
15 Febrero 2011
miss hmn....zwyczajne dziewczyny
