Konto usunięte: "podludziem"
nigdzie tak nie napisalam :)
Konto usunięte: A to trzeba być starym albo "podludziem" żeby telenowelę oglądać?
albo miec strasznie nudne zycie :)
Konto usunięte: Z tego co wiem to 90 % tego forum oglądało przynajmniej(!)
to niech te 90% bezposrednio odniesie sie do mojego posta :D
Po prostu odnioslam to do siebie, ze musialabym byc:
a) na emeryturze
b) siedziec w domu calymi dniami i nie miec kompletnie nic do roboty
c) byc uposledzona emocjonie
d) wszystko z powyzszych
by zainteresowac sie tego typu telenowelami :)
Dlatego zaznaczylam, ze bez obrazy. Tak, to moje zdanie, co nie oznacza, ze mam ogladaczy tego typu badziewia za "podludzi" jak to nieladnie okreslilas...