lista tematów
[Czat] Ehmm.... strona 4 z 5
Dodano na
Fotka
8 julio 2012
przez
verAchmed
, 61 postów (
szczegóły
),
ostatni post
14 Julio 2012
Anterior
1
2
3
4
5
Siguiente
verAchmed
8 Julio 2012 (pierwszy post)
[color=white]co was ciagnie do czatowania? przeciez to glupota
Pozdrawiam Baranq mysle ze takie poswiecenie nalezy mu sie
LordBaRanQ
10 Julio 2012
Konto usunięte
: Kopytka dalej niosa Cie?
caly czas
pozdro dragon
praksyda
10 Julio 2012
@
LordBaRanQ
:
o jest moj lovelas;*
LordBaRanQ
10 Julio 2012
Konto usunięte
: o jest moj lovelas;*
ekhm :P :* co to to to Ty tu to piszesz? :P
praksyda
10 Julio 2012
Konto usunięte
: ekhm :P :* co to to to Ty tu to piszesz? :P
łojtam przeciez nikt nie czyta
Scrat
10 Julio 2012
Konto usunięte
: łojtam przeciez nikt nie czyta
Ja czytam
Turka
10 Julio 2012
[color=violet]
Konto usunięte
: :*Turka no przynajmniej Ty mnie pamietasz :P
O Tobie zawsze>
:D.
Konto usunięte
: Generalnie mozecie ssac mi czułka :D
.
Konto usunięte
: Dla tych co nie wiedzą to zalozylem z dasem 2 pokoj czatu (tak to niemozliwe a jednak kiedys byl tylk
praksyda
11 Julio 2012
Konto usunięte
: Ja czytam
aha;o
Srat
Slonce5M
11 Julio 2012
sie nie posikajcie
Eve
11 Julio 2012
Konto usunięte
: ok..
gópi Ty
; ********
Scrat
11 Julio 2012
Konto usunięte
: Srat
sraksyda
LordBaRanQ
11 Julio 2012
Konto usunięte
: sie nie posikajcie
mówisz po swoim przykładzie?
Turka
11 Julio 2012
[color=violet]
Konto usunięte
: mówisz po swoim przykładzie?
Slonce5M
14 Julio 2012
Konto usunięte
: mówisz po swoim przykładzie?
po Twoim;) Baranek daj dobry przyklad jako byly mod;)
Turka
:
nie ma jak dobry podliz;) On juz kropek nie rozdaje, wiec to zbedne ;)
Eve
14 Julio 2012
@
Slonce5M
:
Irytują mnie Twoje posty. Ciekawa jestem,[color=cyan] dlaczego!?
pozdrawiam Baranka. niech moc niosących kopytek będzie z nim, bee, beee, beee.
Scrat
14 Julio 2012
Eve
: pozdrawiam Baranka. niech moc niosących kopytek będzie z nim, bee, beee, beee.
To moja piosenka.. prawo autorskie
Anterior
1
2
3
4
5
Siguiente
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.