takisobie512
takisobie512
  5 Julio 2012 (pierwszy post)
Witam, założylem sobie stronkę internetową pozwolę sobie umieścić adres tutaj jeżeli oczywiście mogę, jeżeli nie to pewnie bana dostane, za to przepraszam http://www.wszystko.nino.pl
i chciałbym ją rozpowszechnić by była popularna żeby ludzie zaczeli ją odwiedzać.
mogę się pochwalić co na tej stronce się znajduje:
Księga gości
Czat ( rozbudowany)+ Forum
Gry
Przepisy kulinarne
Muzyka filmowa
Muzyka internetowa
O mnie
Wyślij sms'a( tylko Orange)
To chyba na tyle z mojej strony
Mam nadzieje że wam się spodoba
Dziękuje, pozdrawiam wszystkich.
gaillard
gaillard
  5 Julio 2012
Delete + close..
Niereformowalny
Niereformowalny
  5 Julio 2012
mam lepszego bloga
Turka
Turka
  5 Julio 2012
[color=violet]Nie podoba mi się. ;-(
Niereformowalny
Niereformowalny
  5 Julio 2012
Ty airmax ale zmień kolor czcionki czo xD
Turka
Turka
  5 Julio 2012
[color=violet]
Niereformowalny
Niereformowalny: Ty airmax ale zmień kolor czcionki czo xD
Ten jest dobry. :P
Niereformowalny
Niereformowalny
  5 Julio 2012
do dupy jest :and:
Turka
Turka
  5 Julio 2012
[color=violet]
Niereformowalny
Niereformowalny: do dupy jest
No chyba Ty. :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.