Turka
Turka
  9 Mayo 2012 (pierwszy post)
[color=violet]
Siemanko,
po bardzo długim czasie nieobecności tu, postanowiłam Was odwiedzić. :D
:piwo: dla starych wyjadaczy i :mleko: dla nowych, których nie znam.
Coś się ciekawego wydarzyło przez ten czas?
Kto, z kim, a kto nie i dlaczego?:D
Co nowego na czacie?
Kogo teraz dręczycie?
Kto zastąpił słynnego Kapustę?

Ściskam, całuję - Turka! :))) .
Turka
Turka
  9 Mayo 2012
[color=violet]
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wejdziesz sobie na czat, to wpisz na main /mod

Czad. :w00t:.

Szpila
Szpila: Hejć Turciu

:piwo: :*

Szpila
Szpila: hmm kto z kim... Na topie teraz Luźni panstwo sa

Widzę,że do tyłu jestem z nowościami. :mrgreen: .

Szpila
Szpila: czat sie zmienia, nie zawsze na lepsze. Ale jak był burdel tak jest Nigdy nikogo nie dręczyłam

Dużo nowych twarzy ogólnie na czacie, wchodzę, a tu z dwóch -trzech znajomych, na 60 osób :D .

Sandra
Sandra: Krystian teraz dobrze sobie żyje z Moją Kaśką :D

Wiem, wiem. :)

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  9 Mayo 2012
Sandra
Sandra: najlepsiejszą Kaśką

Wiem, drugiej takiej nie ma :ziober2:
- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  9 Mayo 2012
Turka
Turka: Wiem, wiem. :)

A Ty widzę, nie pamiętasz, że nie byłyśmy w najlepszych stosunkach?:D No chyba, że potem się pogodziłyśmy :rotfl:

Szpila
Szpila: Wiem, drugiej takiej nie ma

Jesteś Tylko Ty :zakochany: Ty tylko Tyyyy Ty i ja, chciałabym z Tobą być, z Tobą być. :nutki:
Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  9 Mayo 2012
Turka
Turka: Coś się ciekawego wydarzyło przez ten czas? Kto, z kim, a kto nie i dlaczego?:D Co nowego na czacie? Kogo teraz dręczycie? Kto zastąpił słynnego Kapustę?

wciąż modne jest dręczenie Sebucha
do tego kilka osób zaruchało
i ostre pijaństwo na zlotach
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  9 Mayo 2012
Turka
Turka: Dużo nowych twarzy ogólnie na czacie, wchodzę, a tu z dwóch -trzech znajomych, na 60 osób :D

Bardzo duzo, tez nad tym ubolewam ze niektórych osób nie mam, albo jak są to nie ma tego samego kontaktu :C

Sandra
Sandra: Jesteś Tylko Ty Ty tylko Tyyyy Ty i ja, chciałabym z Tobą być, z Tobą być.

Musimy sie umówić na wódkę :D
- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  9 Mayo 2012
Szpila
Szpila: nie mam

*kontaktu
- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
theqkash
theqkash
  9 Mayo 2012
Sandra
Sandra: To nie śledź i wyjdź.

Nie karp.
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  9 Mayo 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Proszę zmien av, bo mi się sniadanie cofa ;x
- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Turka
Turka
  9 Mayo 2012
[color=violet]
Sandra
Sandra: A Ty widzę, nie pamiętasz, że nie byłyśmy w najlepszych stosunkach?:D No chyba, że potem się pogodziłyśmy

Haha, lajf is brutal. Dorosłam, zmądrzałam i nie czuję do nikogo urazy. :ziober2: .

Konto usunięte
Konto usunięte: wciąż modne jest dręczenie Sebucha

Myślałam,że to już minęło.

Konto usunięte
Konto usunięte: i ostre pijaństwo na zlotach

}Standard.

Szpila
Szpila: Bardzo duzo, tez nad tym ubolewam ze niektórych osób nie mam, albo jak są to nie ma tego samego kontaktu :C

Ludzie zaczynają żyć realnym życiem, tak jak ja to zrobiłam. :ziober2:

Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  9 Mayo 2012
Szpila
Szpila: roszę zmien av, bo mi się sniadanie cofa ;x

dlaczego?co w tym avie jest takiego?
Tomus
Tomus
  9 Mayo 2012
Turka
Turka: Siemanko Tomek:)!

: )

Turka
Turka: Co nowego na czacie?

Jedyne co mi się w oczy rzuciło to fakt, iż jest większa liczba "Napalonych Laseczek" niż facetów w porównaniu do poprzednich lat.
P S : Pewnie 50% to faceci co im się w głowach :cenzura: : )
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  9 Mayo 2012
Szpila
Szpila: Musimy sie umówić na wódkę :D

Musimy :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie karp.

:rotfl:

Turka
Turka: Haha, lajf is brutal. Dorosłam, zmądrzałam i nie czuję do nikogo urazy. .

To witaj znów :zabawa:
Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  9 Mayo 2012
Turka
Turka: Ludzie zaczynają żyć realnym życiem, tak jak ja to zrobiłam.

Tyle że chodzi mi o realne zycie. Kogo poznałam z stąd w realu nie utrzymujemy kontaktu, troche szkoda. Czasem kogos spotkam na baletach ale to tylko przywitamy się i to wszytko.
- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  9 Mayo 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego?co w tym avie jest takiego?

ścieka jej coś z brody :ziober2:

Sandra
Sandra: Musimy

Przyjedź do PTb, lub czekaj do października i przyjedziesz do Wro :zabawa:
- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Turka
Turka
  9 Mayo 2012
[color=violet]
Sandra
Sandra: To witaj znów

:piwo: Nie wiem, na jak długo, daję sobie max kilka dni, ale dobre i to ;P.

Tomus
Tomus: Jedyne co mi się w oczy rzuciło to fakt, iż jest większa liczba "Napalonych Laseczek" niż facetów w porównaniu do poprzednich lat. P S : Pewnie 50% to faceci co im się w głowach : )

Cóż, pokolenia na czacie się zmieniają z roku na rok :D.

Szpila
Szpila: Tyle że chodzi mi o realne zycie. Kogo poznałam z stąd w realu nie utrzymujemy kontaktu, troche szkoda. Czasem kogos spotkam na baletach ale to tylko przywitamy się i to wszytko.

To kij im w oko, ;* .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.